Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul

İş Veren İlanları - Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul ...

MasterBora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MasterBora(35)

Webmaster / İstanbul

Alt 29-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor..

Program/Seviye: Grafikerler için : ilgili programları yeterli seviyede bilmesi,
Webmaster için : PHP, ASP, .NET, FL, HTML, XHTML, CSS
Sekreterler için : ofis programlarına hakim, tercihen önmuhasebe bilen, Yönetici asistanlığı görevi alabilecek (yetiştirilir)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar

Yeni kurulan firmamızın çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere reklam ve Pazarlama Editörleri, grafiker, Webmaster ve Sekreterler aranmaktadır..

Aranan Özellikler :

Reklam ve Pazarlama Yönetici Adayları için : Reklam ve pazarlama alanlarına hakim, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hedef odaklı stratejiler geliştirerek yaratıcı çözümler üretecek, tüm ekip ile uyum içinde çalışabilecek, yönetebilecek, yaptırım gücü yüksek, Yönetici kabiliyeti olan, Referans Verebilecek ...

Grafikerler için : Ilgili yazılımlara hakim olan, güçlü çözümler üretebilen, fikir verebilen, kendi işi gibi çalışacak, yoğun iş temposuna ayak uyduracak ... kolay kolay beğenmeyen

Webmaster Adayları için : Yeteri kadar PHP, ASP, .NET, FL, FW, CSS, HTML, XTML bilgisi olan, Grafikerler ile bire bir uyum içinde çalışabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ..

Sekreter Adayları için : Tercihen ön muhasebe bilen, Ofis programlarına hakim ..

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09:00 / 17:00, Cumartesi : 09:00 / 13:00

Sunduğumuz Olanaklar :

Reklam ve Pazarlama Yönetici Adayı : 2200 TL Maaş + Her iş Sonunda %25 Pirim
Grafiker Adayları için : 1500 TL Maaş
Webmaster Adayları için : 1500 TL Maaş
Tüm Departmanlar için : SSK + Sabah Kahvaltısı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği

Başvuruda bulunacak adayların resimli cv ve referanslarını aşağıda bulunan posta adresine göndermeleri rica olunur..

E-posta:

Telefon: 0212 672 89 70
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul - Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul ya da Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul | Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

MasterBora(35)

Webmaster / İstanbul

Önemli Duyuru

Alt 30-01-2011 #3
Başvuruda Bulunan ve Bulunacak Olan Grafiker Adayların Dikkatine :

Göndermiş olduğunuz/olacağınız CV'nize mutlaka referansınızı ekleyiniz. Şayet referansınız yok ise şahsi vizyonuzu misyonunuzu kısaca mailinize ekleyiniz.. Bu son derece önemli bir husustur...

Ayrıca ;

Yoğun talep neticesinde Şirketimizin adresini burada belirtme gereği duyduk.

Ltfen Önce Randevu Alınız : 0212 672 89 70 - 0212 672 87 27

Adres : Esenkent Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi Kemal Sunal Sokak Semerkand Residence D-504 P.K 34510 ESENYURT / İSTANBUL

Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz... Sormak istediğiniz er konuyu bu konu altında bizlere iletebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

MasterBora(35)

Webmaster / İstanbul

Alt 07-02-2011 #4
İlan geçerlilik süresi dolmuştur. 10 Şubat tarihinde tüm başvurulara cevap verilecektir. İlginiz için teşekkür eder hayatınız boyunca başarılar dileriz..

Forum yetkilileri konuyu kapatabilirler...
Bu mesajdan alıntı yap
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-02-2011 #5
Maaşlar başlangıç için bence çok çok iyi İstanbul için olmuş olsa da..Maalesef ki ben 800 tl maaş istediğim de adamlar nerdeyse şoka giriyorlar , bedava çalışırım abi derseniz problem yok tabi Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul İşe başlayacak arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden.
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #6
Maaşlar başlangıç için bence çok çok iyi İstanbul için olmuş olsa da..Maalesef ki ben 800 tl maaş istediğim de adamlar nerdeyse şoka giriyorlar , bedava çalışırım abi derseniz problem yok tabi Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul İşe başlayacak arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden.
800 tl maaşla gider tekstilde ortacılık yaparım arkadaşlar bu işi seviyorsanız lütfen gereksiz fiyatlarda maaşla çalışmayın çalıştırmayın..

ve bu pazarlamacıların aldıkları primlerin bir bölümünüde acaba grafiker arkadaşlarada versenizde onlarda işlerini şevk ile yapsalar zira grafikerin ortaya koymadığı bir çalışmayı hangi pazarlamacı satabilir ki???
Bu mesajdan alıntı yap
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-02-2011 #7
Direniyoruz bakalım nereye kadar gücümüz yeterse Piksel Plus Çalışma Arkadaşlarını Arıyor.. - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
fullflash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fullflash

Eğitimci / İstanbul

Alt 08-02-2011 #8
Laf lafı acarmış... Ben de bi ufak bu işler için yorum yapayım yaklaşık 10 yıldır çeşitli reklam ajansları ve interaktif ajanslarda çalıştım. Basma kalıp bir laf olacak belki ama başka bir lisanıda yoktur herhalde, bu işlerin civisi cıkmış.

Ben ve benim gibi uzun zamandır bu işi yapanlar katılırlar sanıyorum, artık çizgi altı işler bile cıkmıyor. Herkes ya da büyük bir çoğunluk bu mesleği yapmak istiyorlar. Artık o kadar çok grafiker, tasarımcı, programcı varki ne olduklarını onlarda tam olarak söliyemiyor. Bizim için yani bu işi meslek edinenler için durum böyle...

Bir de durumun bu işin başında patronluğuna özenen girende çok ki durum burda daha da vahim bir çoğu artık kimle daha doğrusu nası bir ekiple çalışmak istediğini bilmiyor, çünkü piyasayı saran bu virüs abi işi öğreneyim ya da az maaş ama masa başı diye cil yavrusu gibi çoğalan vasıfsızlarla dolmuş buda patron takımına endişelendireceği yerde bir rehavet yaratıyor. Biri gelir diğeri gider 3 - 5 çalışırlar nası olsa diyen çok. Sonuçta ölede oluyor ama gidenler kervanına batanlar kervanıda eklenip bu işin cıvkı cıkarılıyor.

Not:
Ne cumartesi be kardeşim ben çalışma hayatım boyunca cumartesi kelimesi duymadım!
Bu mesajdan alıntı yap