Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara

Freelancer İş Arayanlar - Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara ...

Pil Interactive isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pil Interactive

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya

Program/Seviye: Photoshop, Dreamweaver

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba, 5 senedir profesyonel olarak web tasarım yapmaktayım. Ayrıca iki senedir hesap yöneticiliği ve sosyal medya stratejistliği yapıyorum. Çalıştığım firmadan ayrıldım, freelance çalışmak istediğim için iki tasarımcı arkadaşımın da desteği ile Pil Interaktif'i açtım. Örnek tasarımlarımızı tumblr hesabımızdan takip edebilirsiniz. Şimdilik sadece Arayüz tasarımı, sosyal medya takibi, sosyal medya'da rakip analizi, konumlandırma, hesap yöneticiliği yapmaktayız.
Çok uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.
Herkese iyi çalışmalar diliyorum. Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara - Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara ya da Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Pil Interactive

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-07-2012 #3
Günceldir. Konu dahilinde Url vermenin yasak olduğunu bilmiyordum, tumblr hesabımızı profilimizdeki iletişim bilgilerimizden bulabilirsiniz. Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara İyi çalışmalar diliyoruz.

Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara

Bu mesajdan alıntı yap

Pil Interactive

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-07-2012 #4
İlan günceldir. Referans edinmek için piyasanın 4/1'i fiyatına çalışıyoruz. Pil Interaktif Tasarım ve Sosyal Medya - Ankara
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arayüz tasarımı, hesap yönetimi, pil interaktif, sosyal medya, web tasarım