piyasaya yeni girmiş olan bir bilişim firması için logo ve kartvizit tasarımı

Logo Tasarımları - piyasaya yeni girmiş olan bir bilişim firması için logo ve kartvizit tasarımı ...

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Dosya23

Alt 29-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulis

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
LOGO güzel olmuş kolay algılanabiliyor..eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
melek ata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melek ata

Grafiker / Konya

Alt 29-05-2008 #3
güzel çalişma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet_ALPAY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet_ALPAY

Grafiker / Bilecik

Alt 29-05-2008 #4
güzel olmuş ama renkler soğuk geldi bana kanım ısınmadı bu firmaya piyasaya yeni girmiş olan bir bilişim firması için logo ve kartvizit tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
madeinhell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madeinhell

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-05-2008 #5
logo da e ve l harflerinin birleştiği yerde tipografiden kaynaklanan bir kırıklık belki sen bunu harf kalınlığını bozmamak icin o şekilde bıraktın ama hatalı bir çalışma gibi duruyor ve orası insanın gosune batıyor butunlüğü bozuyormuş gibi bence orayı düzeltmelisin bunun dışında logo güzel renklerde kötü değil belki bir de sıcak bi renk kullanarak deneme yapabilirsin turuncu bu aralar moda bir de turunculu versionunu yap derim kartvizitte guzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-05-2008 #6
logo da e ve l harflerinin birleştiği yerde tipografiden kaynaklanan bir kırıklık belki sen bunu harf kalınlığını bozmamak icin o şekilde bıraktın ama hatalı bir çalışma gibi duruyor ve orası insanın gosune batıyor butunlüğü bozuyormuş gibi bence orayı düzeltmelisin bunun dışında logo güzel renklerde kötü değil belki bir de sıcak bi renk kullanarak deneme yapabilirsin turuncu bu aralar moda bir de turunculu versionunu yap derim kartvizitte guzel olmuş eline sağlık
e harfini l harfiyle birleştirmedim. onun için orda e harfinin hatları belirgin olsun diye l üstünde bir kertik var. her yeri sıtandart hizayla gitmesin diye öyle bir vurgu yapmayı tercih ettim. sıcak renk meselesine gelince bir bilişim firmasının ürettiği yazılımdan başka birşey olmadığı için ve yazılımlar insan diyloglarını aza indirip tamamen işi otomatiğe bağlamak için tasarlandığından ötürü bu işin alanı dolayısıyla sıcaklığın okadar da doğasında olmadığını düşündüm.

yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
madeinhell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madeinhell

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-05-2008 #7
e harfini l harfiyle birleştirmedim. onun için orda e harfinin hatları belirgin olsun diye l üstünde bir kertik var. her yeri sıtandart hizayla gitmesin diye öyle bir vurgu yapmayı tercih ettim. sıcak renk meselesine gelince bir bilişim firmasının ürettiği yazılımdan başka birşey olmadığı için ve yazılımlar insan diyloglarını aza indirip tamamen işi otomatiğe bağlamak için tasarlandığından ötürü bu işin alanı dolayısıyla sıcaklığın okadar da doğasında olmadığını düşündüm.

yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar
işte o yapmak istediğin vurgu olmamış bence güzel olan logoyu kotu gosteriyo e ve ı harfini birleştirmeden orayı duzeltmen gerek diye dusunuyorum ama benim fikrim tabe senin içine sindiyse sorun yok
Bu mesajdan alıntı yap
HSNBLR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HSNBLR(29)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 29-05-2008 #8
Eline sağlık . Güzel olmuş piyasaya yeni girmiş olan bir bilişim firması için logo ve kartvizit tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-05-2008 #9
İlk Logo ve 2. kartvizit güzel olmuş.. Eline sağLık...
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-05-2008 #10
İlk Logo ve 2. kartvizit güzel olmuş.. Eline sağLık...
yorum için teşekkür ederim ama aslında logoların hepsi birbirinin aynısı biri siyah beyaz biride negatif görünümü. kartvizitlerde aynı sadece üstlerinde farklı logo var o logolar program logosupiyasaya yeni girmiş olan bir bilişim firması için logo ve kartvizit tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo