piyaslarda durum nedir ?

Graficafe - piyaslarda durum nedir ? ...

piyaslarda durum nedir ?
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

piyaslarda durum nedir ?

Alt 03-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar

Malumunuz ülke hatta dünya olarak bu aralar bir kriz yaşanıyor. Sektör çalışanları ne durumda saırım hepimizin bu bilgiye ihtiyacı var. belli katagorilerde soruya cevap verirseniz sanırım daha iyi olur

hangi il

çalıştığının iş (matbaa-ajans gibi)

Çalıştığınız programlar

Kaç yıldan beri meslektesiniz

Maaşlarınızı düzenli alabiliyormunuz

En son zam ne zaman ve ne oranda aldınız

Piyasalardaki ödeme dengesi nasıl

buna bağlı olarak free açlışan arkadaşlarada başka bir sorum olacak. Piyasa yapmış olduğunuz işlerde ödemeler nasıl.

free çalışan arkadaşlar çalışma yöntemleri hakkında bilgi verirlerse en azından yanlış bir takım uygulamalara imza atmamış oluruz diyorum

hepinize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 03-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
konuyu yanlıs yere acmıssın?
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2008 #3
gebzedeyim, matbaada çalışıyorum,

freehand, corel, photoshop, illustrator, indesign kullanıyorum,

2 yıldır bu işteyim, maaşımı düzenli alabiliyorum

en son zammı 6 ay önce %100 aydım. (400 alıyordum)
Bu mesajdan alıntı yap
piti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piti(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-01-2009 #4
Etkisini daha yeni yeni hissettiğimiz krizden arkadaşımız haziran ayında bahsetmiş, ne güzel .. bu konunun güncel olduğunu düşünerek başlığı hortlatalım bakalım piyaslarda durum nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2009 #5
Ben freeyim ödemelerde bir sorun yok çünkü iş sıkıntısı var piyaslarda durum nedir ? 2 yıl kadar oldu ben de bu işe başlayalı. Maaş ödenme sıkıntısı vardı her zaman. Sadece tek bir yerde olmadı. Genelde matbaa ağırlıkta çalıştım. Birçok programı sıkıntısız kullanabiliyorum. Arkadaşlarım sürekli iş arıyorum diye haber yolluyor hergün; umarım iyiye gideriz artık.
Bu mesajdan alıntı yap
piti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piti(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-01-2009 #6
herkes iyiye gideceğini düşünürse öyle de olur.. çünkü kriz kendi kendini besleyen bir durumdur.. herkesin beklentisi iyi yönde olursa, bu verilere de yansır.. ama şuanki göstergeler daha krizin dibini bile görmediğimizi gösteriyor :S daha fazla sektörü yaralamadan ben de umuyorum ki çabuk atlatalım
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2009 #7
biraz da milletin bakış açısı evet... ama bakıyorum kimse hiçbirşeye inanmıyor. geçenlerde bir işyeri sahibi ile konuşuyoruz, fuara katılacakmış yer falan kiralamış bu kişi reklamcı. arkadaşlarının tepkisi "ana,o kadar para verilir mi?" olmuş. bunu söyleyen de reklamcı. kendi yaptığı işe inanmayan insanların olduğu bir toplumdayız. bırakın geleceğe inanmayı... merak uyandı bende bu adamlar reklamı nasıl alıyor. karşılarındaki firmayı ne söyleyerek ikna ediyor? edemiyor bu kadar basit. adam kendi inanmıyor ki, yaptığı işe. benim de inanmadığım şeyler var. kriz teğet falan geçmiyor mesala. direk eksendeyiz. bunu kabul etmezsek kurtulamayız gibi geliyor. ama inandığım bir şeyde var; kriz de elbet kriz geçirecek!
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
durum, nedir, piyaslarda