Pizza kutusu

Ambalaj Tasarımı - Pizza kutusu Sponsorlu Bağlantılar Bu da ilk ambalaj tasarımı çalışmam.Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum...

Pizza kutusu
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Pizza kutusu

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu da ilk ambalaj tasarımı çalışmam.Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorumPizza kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
daha iştah kabartıcı görsellikte ve büyüklükte bir pizza olsa kapakta daha nitelikli olur sanırım.kapak kısmında bence az yer ayırmıssınız pizzaya..köşeden görünmesi hoş ama "alo servis" yazısı orayı boşuna işgal ediyor..onu koyacagınız yada ona ayıracagınız yer orası ve okadar genişlikte olmamalı..
2-3 çeşit pizza da konulabilir farklı ebatlarda.yada bi tane daha büyük canlı renkli vs.. olabilir..ama bence o numarayı oradan kaldırın.eminim daha güzel bir çalışma yapacaksınızdır..kolay gelsin.başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-03-2008 #3
daha iştah kabartıcı görsellikte ve büyüklükte bir pizza olsa kapakta daha nitelikli olur sanırım.kapak kısmında bence az yer ayırmıssınız pizzaya..köşeden görünmesi hoş ama "alo servis" yazısı orayı boşuna işgal ediyor..onu koyacagınız yada ona ayıracagınız yer orası ve okadar genişlikte olmamalı..
2-3 çeşit pizza da konulabilir farklı ebatlarda.yada bi tane daha büyük canlı renkli vs.. olabilir..ama bence o numarayı oradan kaldırın.eminim daha güzel bir çalışma yapacaksınızdır..kolay gelsin.başarılar dilerim..
Bu işte henüz yeniyim ve bu çalışma benim grafik konusundaki ilk çalışmalarımdan.Eleştirileriniz benim gelişmemde katkı sağlıyacaktır şüphesiz.Önerilerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
SERCAN-24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERCAN-24

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #4
güzel olmuş ama yeşil renk biraz soğuk gibi durmuş. Beyaz zemin çok yoğun olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 07-03-2008 #5
bu gibi çalismalarda benim görüsüm logo ön planda ve kendini gösteren sade bir logo olmali... + içindekinin pizza oldugunu belirtiyoruz zaten ama illada pizza resmi konulacaksa bir dilim dumani tüten parça pizza koymayi vede müsteriyi ikna etmeyi tercih ederim. eline saglik.
Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-03-2008 #6
kanımca yeşil yerine daha albenisi olan bir renk kullanılabilir mesela turuncu eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-03-2008 #7
Benim gözüm logoya takıldı. Eğer bu işletme sadece pizza üretiyorsa ve logo olarak kullandığınız (sanırım clipart) aşçı çizimin elinde duran sanırım kepçe? Pizza cı bir aşçının elinde kepçe fikri pek bir tuhaf duruyor.

Kutu tasarımınıza gelince. Diğer firmaların veya yabancı firmaların bu üründeki çalışmalarını araştırmanız ve incelemenizi öneririm.

Kolay gelsin.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2008 #8
elimde öyle bir pizza görseli var ki size gönderebilirim çok net ve makro görüntüler Pizza kutusu
Müşteriye yapıyosan yazık olmasın bu görselle ambalaja Pizza kutusu pizzayı koy zaten işi kurtarır...
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 08-03-2008 #9
elimde öyle bir pizza görseli var ki size gönderebilirim çok net ve makro görüntüler Pizza kutusu
Müşteriye yapıyosan yazık olmasın bu görselle ambalaja Pizza kutusu pizzayı koy zaten işi kurtarır...
Kendimi denemek amacıyla yapmıştım.Ticari amacı yok çalışmanın.İlginiz için teşekkürler.sizce sakıncası yoksa bahsettiğiniz pizza görselini yine de yollarsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
sheker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2008 #10
daha guzel olabilirdi Pizza kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
pizza, kutusu