pizzacıya tabelası & broşürleri için logo tasarımı yaptım.beğendinizmi? Tepe Pub Cafe

Logo Tasarımları - pizzacıya tabelası & broşürleri için logo tasarımı yaptım.beğendinizmi? Tepe Pub Cafe ...

pizzacıya tabelası & broşürleri için logo tasarımı yaptım.beğendinizmi? Tepe Pub Cafe
dgul79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dgul79(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
görmediğim için beğenmedim. forum kullanma klavuzundan çalışmanızı nasıl yükleyeceğinizi bakabilirsiniz.. saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #3
Pizzacı amca tatlı fakat gerisi basit olmuş biraz, bir de açık yeşil rengi çok gözüm tutmadı..

Not: "pizzacıya tabelası & broşürleri için logo tasarımı yaptım.beğendinizmi? Tepe Pub Cafe" şimdi ilk etapta başlığı okuyan kişiye henüz işi görmeden "beğendiniz mi?" diye sormanız garip olmuş pizzacıya tabelası & broşürleri için logo tasarımı yaptım.beğendinizmi? Tepe Pub Cafe Ayrıca noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakılır "yaptım. Beğendiniz mi?" ve soru eki -mi ayrı yazılıyor. Firma adını kullanırken büyük harf ayrımı yapmışsınız ama başlığın geri kalanında çok umursamamışsınız... He bunlara takılmasam olmaz mıydı? Olurdu tabii ama takıldı gözüme ne yapayım pizzacıya tabelası & broşürleri için logo tasarımı yaptım.beğendinizmi? Tepe Pub Cafe
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaşlar, broşürleri, icin, logo, pizzacıya, tabelası, tasarımı, yaptımbeğendinizmi