Plaket almış bir afişim yorumlarınız ve önerılerınız benım ıcın önemlı.

Afiş Tasarımı - Plaket almış bir afişim yorumlarınız ve önerılerınız benım ıcın önemlı. ...

tuana2108 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuana2108

Grafiker / Yozgat

Alt 22-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Mevlevinin sadece gölgesi olsaydı" dedim içimden... ama ellerinize sağlık sadece bir "nasıl olurdu?" düşüncesi o kadar... Yalnız tasarımın her yerinde büyük harf küçük harf sıkıntısı var, imla kuralları hiç uygulanmamış bu anlamda. Ben takıntılıyım sanırım, sırf bu yüzden plaket falan vermezdim. Onun dışında diyecek bir şey yok. Başarılarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 22-10-2010 #3
Harflerin kullanımı ve imla hataları konusunu ben de eleştiriyorum.Evet görsel olarak göze hitap eden bir çalışma ama bütün olarak bakıldığında hatalar gözardı edilemez.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
tuana2108 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuana2108

Grafiker / Yozgat

Alt 12-11-2010 #4
Yorumlarınız için teşekkür derim. İmla kurallarında gerçekten sıkıntım var. Bunuda çalışmayla halledecemm..
Bu mesajdan alıntı yap
ozgurcuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurcuk

Webmaster / Edirne

Alt 13-11-2010 #5
"Mevlevinin sadece gölgesi olsaydı" dedim içimden... ama ellerinize sağlık sadece bir "nasıl olurdu?" düşüncesi o kadar... Yalnız tasarımın her yerinde büyük harf küçük harf sıkıntısı var, imla kuralları hiç uygulanmamış bu anlamda. Ben takıntılıyım sanırım, sırf bu yüzden plaket falan vermezdim. Onun dışında diyecek bir şey yok. Başarılarınızın devamını dilerim.
Yoruma katılıyorum. Mevlevinin sadece gölgesi olsaydı arkaplan ile uyumu çok daha iyi olurdu. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-11-2010 #6
arka fon iyi ama fon uzerındekı font un rengı kesınlıkle yanlıs.. imla hatalarına değinmiyorum.onlar gözden kacan ama aslında dogrusu bılınen seyler..düzeltilir.. ama tasarımın yere basması gerekıyor..mesela mevlevi kendı etrafında donuyorsa ki dönuyor, golgesı okadar kendıne yakınkı buyuk bır ıhtımalle elleri az sonra duvara carpacak Plaket almış bir afişim yorumlarınız ve önerılerınız benım ıcın önemlı. bu bir görsel hatadır.bu sekılde bakınca ınsan otomatık olarak o fıgurun hareket alanını algılayamıyor..nacızane tavsıe fıgurun gölgesi daha sılık tonda uzaga alınmalıydı. hemde afişte bir derınlık olusurdu..ellerine emegıne saglık kolay gelsın...
Bu mesajdan alıntı yap