Plastik Kart Baskı Fiyat Teklifleriniz?

Sonuçlanan İlanlar - Plastik Kart Baskı Fiyat Teklifleriniz? ...

kdrshop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kdrshop

Hiç Biri / Trabzon

Alt 03-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk etapta 1000 adet olmak üzere ardışık numaralı plastik kart alınacaktır tekliflerinizi yaparsanız sevinirim.

tasarım bize ait.

siyah - beyaz- yeşil - pembe renkleri kullanabilir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
İlanları Plastik Kart Baskı Fiyat Teklifleriniz? sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

otantik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otantik

Matbaacı / İstanbul

Alt 03-09-2010 #3
*** eklerseniz fiyat verebilirim
ozan9292 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozan9292(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2010 #4
konuyu tam anlamadan tam ren bilmeden mantılı fiyat verilemez *** ya da *** nolu telden bana ulaşabilirsiniz ii günler

kdrshop

Hiç Biri / Trabzon

fiyat

Alt 03-09-2010 #5
aracılıkla ugraşanlar 2 saatte fiyatı sagdan soldan alıp bana verenler lütfen beni ekle diye yazmasın mesajın altına . Bende firmalarla görüşüyorum bana uygun fiyata yapabilecek kişiler teklif versin.

Kredi kartı kalınlıgında olacak

Sadece üzerinde ardışık kabartma rakamlar olacak.

Manyetik şerit v.b şeyler istemiyorum

tasarım bize ait .

Şu ana kadar aldıgım en iyi teklif *** artı kdv

*** tl gibi salak yerine koyan teklifleri yapmayın.
Beka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beka

Grafiker / İstanbul

Dosya13

Yakışıksız fiyat istemeye örnek olmuş

Alt 03-09-2010 #6
aracılıkla ugraşanlar 2 saatte fiyatı sagdan soldan alıp bana verenler lütfen beni ekle diye yazmasın mesajın altına . Bende firmalarla görüşüyorum bana uygun fiyata yapabilecek kişiler teklif versin.

Kredi kartı kalınlıgında olacak

Sadece üzerinde ardışık kabartma rakamlar olacak.

Manyetik şerit v.b şeyler istemiyorum

tasarım bize ait .

Şu ana kadar aldıgım en iyi teklif 350 artı kdv

1100 tl gibi salak yerine koyan teklifleri yapmayın.

Fiyat istemişsiniz beyefendi insanlarda fiyat vermişler. Yaptırırsınız yaptırmazsınız size kalmış. Ne biçim bi yazı bu.

kdrshop

Hiç Biri / Trabzon

..

Alt 04-09-2010 #7
bu işi yapan kişiler fiyat teklifinde bulunsun sagdan soldan bulup üstüne komisyon koyanları aramıyoruz. Siz niye bu kadar gocundunuz onu anlamadım sadece piyasayı bildigimi kimsenin salak yerine koymaya çalışmaması gerektigini yazdım. *** taş çatlasın maximum verilen rakam *** lira lık bir işe *** lira teklif vermek ahlak dışıdır.
Beka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beka

Grafiker / İstanbul

Dosya13

Sanırım yanlış anlattım yada siz yanlış anladınız

Alt 04-09-2010 #8
Siz niye bu kadar gocundunuz onu anlamadım
Ben niye gocunıyım beyefendi. Çok normal bişey söyledim. Fiyat çoksa almazsınız uygunsa alırsınız. Ne gerek var bu tip yazılara. Ayrıca ahlaka aykırı olduğunu söylemekte yersiz vede suçlayıcı bir yaklaşım olmuş. Bir malın farklı piyasa şartlarında farklı fiyatlarda satılması kadar normal birşey varmıdır. Sizin piyasanızda ederi o kadar olabilir. Farklı piyasalarda daha fazla fiyat isteyebilirler. Bunu sizi salak yerine koymak gibi bir niyetle bağdaştırmanız asıl normal değil. Konunun mecrasını değiştirdiğim için herkesten özürdilerim bu arada.
karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Alt 04-09-2010 #9
plastik kartınızı biz yapabiliriz. iletişim için ***
otantik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otantik

Matbaacı / İstanbul

Alt 04-09-2010 #10
arkadaşım sen sorunlu bir arkadaşsın ben sana fiyat verirken sanamı sorucaktım şöle bir fiyat verirsem uygunmudur sana die ben fiyatımı veririm sen dersinki yok arkadaşım bu fiyat fazla yaptırmıyorum gidersin başka kişilerle işini halletmeye çalışırsın ama sen gelmişsin boş boş konuşuyorsun..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları