platinium afiş tasarımı

Afiş Tasarımı - platinium afiş tasarımı Sponsorlu Bağlantılar cep telefonu afişi.. Biraz photoshop CS3 çokca CorelDraw X3 ve hayal gücü... Not: blueden'e el görselleri için teşekkürlerimi sunarım......

platinium afiş tasarımı
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

platinium afiş tasarımı

Alt 10-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cep telefonu afişi..
Biraz photoshop CS3 çokca CorelDraw X3 ve hayal gücü...

Not: blueden'e el görselleri için teşekkürlerimi sunarım...

platinium afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 10-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence tüy olayı olmamış onun yerine telefonun arkadan görünümünü koyabilirsin 2.ci zeminde olmamaış tek ve sade efeckli bir renk koyabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 10-04-2009 #3
bence tüy olayı olmamış onun yerine telefonun arkadan görünümünü koyabilirsin 2.ci zeminde olmamaış tek ve sade efeckli bir renk koyabilirsin.
aynı firmaya katalog dizaynı yaptım.. onuda yakında upload edeceğim foruma..
o sadece hafifliği belirten bi imgedir.. eğer bir fikriniz varsa hafiflik hakkında onu oraya yerleştirebilrim. saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #4
hafif denilince neden akla hemen tüğ gelir anlamam daha iyi şeyler düşünülebilirdi...zeminli olan daha iyi görünüyor ama ellerde sankı persfektif hatası var
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-04-2009 #5
Beyaz çalışmanın altına mor alan açabilirsin..Yanlız ben elin lateral yapıldığını anlıyabiliyorum..Alternatif el varsa ne mutlu..Yoksa tırnaklara renk atarak farklı olmasını sağlayabilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #6
katılıyorum ellerde sanki parmak yok gibi dümdüz var bir hata ama ne.platinium afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 10-04-2009 #7
katılıyorum ellerde sanki parmak yok gibi dümdüz var bir hata ama ne.platinium afiş tasarımı
belkide ayna görüntüsünü aldığım içindir o şekilde ters çevirdim çünkü.. platinium afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Portoloz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Portoloz

Grafiker / Ankara

Alt 10-04-2009 #8
platinium afiş tasarımı

bende yaptım bende yeniyim burda. Ne ilgimi çekiyorsa boş vakitlerimde kendimce yapıyorum sakın yanlış anlama çalışman ii olmuş ama o tüy olayı bozmuş oyüzden bende kendim yaptım yada yapma ihtiyacı duydum platinium afiş tasarımı benimde eksik yönlerim var mutlaka ve bunları burada iyileştirmek istiyrom
Bu mesajdan alıntı yap

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #9
hımm bundan kesinlikle eller erkek eli oje sür dicem ama platinium afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 10-04-2009 #10
platinium afiş tasarımı

bende yaptım bende yeniyim burda. Ne ilgimi çekiyorsa boş vakitlerimde kendimce yapıyorum sakın yanlış anlama çalışman ii olmuş ama o tüy olayı bozmuş oyüzden bende kendim yaptım yada yapma ihtiyacı duydum platinium afiş tasarımı benimde eksik yönlerim var mutlaka ve bunları burada iyileştirmek istiyrom
yazılar bozmuş bence estetik değil platinium afiş tasarımı başarılar sana o zaman seve seve yardımcı olurum...

hımm bundan kesinlikle eller erkek eli oje sür dicem ama platinium afiş tasarımı
tamam oje olayını ulaşta söyledi ama onlar erkek eli galiba kanımca platinium afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları