Playstation Cafe İçin - Antalya

Sonuçlanan İlanlar - Playstation Cafe İçin - Antalya ...

JamesRock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JamesRock

Hiç Biri / Antalya

Alt 09-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Playstation Cafe İçin / Antalya

Aranan Şehir: Antalya

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yeni açtığımız playstation salonu için bazı şeylere ihtiyacım var.
Cafe localı ve VIP odalı. Siyah ve Turuncu renklerini kullanıyoruz.

2000 adet el ilanı
1000 adet kart vizit
1 adet 3 e 1 bayrak
4 adet oda isimliği (bunu stiker olarakda yapabilriz, isimler stad isimleri olacak. 1 tanede guitar hero için isim olabilir)
7-8 tanede odalar için menü

Cafemizin ismi Pumpkin olacak. Bu yüzden pumpkin kullanılarak logo ilavesi olması lazım.
Yapılacak logoyu tabela dahil her yerde kullanma niyetindeyim ve bu yüzden marjinal bir şey olmasını istiyorum.
İşin içime sinmesini istiyorum ve bu yüzden lütfen bu işte gerçekten iyi olanların bana ulaşmasını rica ediyorum.
Yarına kadar görüşmemiz gerekiyor acil olduğundan...
İlgilenenlere şimdiden teşekkürler...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Playstation Cafe İçin - Antalya - Playstation Cafe İçin - Antalya ya da Playstation Cafe İçin - Antalya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Playstation Cafe İçin - Antalya İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gkhnbyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkhnbyr

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2012 #3
mail gönderildi
görüşmek dileğiyle
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 11-11-2013 #4
Konu tarihinin geçmiş olması

Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarih itibari ile çalışmaya müsait olmaması ve geriye dönüş yapılmadığından insiyatif olarak konu fazlalıklarını silmek sebebiyle konunuz tarafımdan kapatılmıştır.