Plazma tv ünitesi corel x3 calışmam

Deneme Çalışmalar - Plazma tv ünitesi corel x3 calışmam ...

Yeş¡l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeş¡l

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 08-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

evet arkadaşlar daha önce bu tarz calsımalarım olmusdu fakat
bu ortamda yeni oldugum icin ilk çalışmamı beyeninize sunuyorum yakın zamanda yeni calışmalarımla devamı olacak umarım beyenirsiniz calısmlarınızda basarılar dilerim
saygılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pheru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pheru

Grafiker / Ankara

Alt 08-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Plazma TV'nin görüntüsü hiçbir ışıkta bukadar mat olmaz. Birde sanırım gölgelendirme eksikliğinden üst panledeki ufak raflar 2 boyutlu gibi duruyor. Aynı şekilde ayaklarda tam yere basmamış gibi geldi bana. Ayakların altındaki gögleden kaynaklı olabilir. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeş¡l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeş¡l

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2009 #3
Plazma TV'nin görüntüsü hiçbir ışıkta bukadar mat olmaz. Birde sanırım gölgelendirme eksikliğinden üst panledeki ufak raflar 2 boyutlu gibi duruyor. Aynı şekilde ayaklarda tam yere basmamış gibi geldi bana. Ayakların altındaki gögleden kaynaklı olabilir. İyi çalışmalar.

calısmada bulunan plazma tv deyil öncelikle bunun altını cizeyim
sadece yer alacak olan tv nin minimum görüntü acısıdır sayet tam anlamıyla bir plazma tv de enjekte edebilirdim fakat sadece yer birakmayı düşündüm
diyer yandan 3 boyutlu görünümü verememis olabilirim corel photo üzeridne yapılan calsımada sonuc olarak bunu tasarladım
tesekkürler yorumun icin
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2009 #4
tam ortadan bakılıncaki görüntüsü ise perspektif olmamış..sağ ve soldan gelen sütunların altındaki raflar birbirinden çok farklı olmamış..ama görünüm iyi..emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
by/suskun