Pleksiglas stand imalatına

Sonuçlanan İlanlar - Pleksiglas stand imalatına Sponsorlu Bağlantılar Pleksiglas,alüminyum,ahşap stand imalatı konusunda çalışan firmamıza ikitelli civarında oturan deneyimli ve deneyimsiz arkadaşlar alınacaktır....

burak yargılı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pleksiglas,alüminyum,ahşap stand imalatı konusunda çalışan firmamıza ikitelli civarında oturan deneyimli ve deneyimsiz arkadaşlar alınacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

emrah2025 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah2025

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2010 #3
slm... adım emrah kızıltaş ... ikitelliye yakın bir bölgede ikamet ediyorum... yaklaşık olarak 5 yıldır ağırlıklı olarak yerel gazete ve dergi tasarımları yapıyorum... ikitanesi günlük haber gazetesi olmak üzere sayısız dergi broşür katalog vs... deneyimim var... yaklaşık olarak 3 aydır çalıştığım işten ayrıldım... yeni bir işte çalışmaya müsaitim... 25 yaşındayım... çaılşmaya engel herhangi bir kusurum yoktur... saat ve mesai problemim yoktur... firmanızda bir deneme süresi içinde bile olsa çalışmayı isterim.. iyi çalışmalar... mail ********* tlf: *********
gehenna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gehenna(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2010 #4
ilaninizla ilgileniyorum mail: ********* tlf: *********

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

ünlem

Yardımcı grafiker

Alt 17-07-2010 #5
İkitelli O.S.B.'de bulunan firmamız genel olarak pleksiglas ürün ve stand imalatı yapmaktadır. Firmamızda tasarım, lazer kesim, folyo kesim ve dijital baskı konularında yetiştirilmek üzere corel bilen grafikerler alınacaktır.
Hamit Erdönmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hamit Erdönmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-07-2010 #6
İlanınızla İlgileniyorum

(537)5006686

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

ünlem

B sınıfı ehliyetli ve SRC belgeli elemanlar aranmaktadır

Alt 18-07-2010 #7
İkitelli O.S.B.'de bulunan firmamız genel olarak pleksiglas ürün ve stand imalatı yapmaktadır. Firmamızda tasarım, lazer kesim, folyo kesim ve dijital baskı konularında yetiştirilmek üzere corel bilen grafikerler alınacaktır.

İkitelli O.S.B.'de bulunan reklam firmamız için stand ve tabela imalatında çalışacak pleksi üzerine deneyimli. B sınıfı ehliyetli ve SRC belgeli elemanlar aranmaktadır.
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-07-2010 #8
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tuves isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuves

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2010 #9
iyi güzelde mail ya da tel no olmadan nasıl anlaşalım?

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2010 #10
Merhaba Tuves,

Firmamız hakkında bilgiyi *************** adresinden edinebilir ve bana buradaki özel mesaj bölümünden veya ********* adresinden ulaşabilirsin.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları