Ploter kesim ( folyo ) bilgi !!!!!

Folyo kesim - Ploter kesim ( folyo ) bilgi !!!!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben cam kumlama işi ile ugraşıyordum daha önceleri kumlama yaparken desenleri elmizle çizip elimizle kesiyorduk şimdi sizlerden öğrenmek istedigim şuu biz bu desen kesim işini hızlandırmak istiyoruz ...

byGOKHAN01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byGOKHAN01

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 09-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben cam kumlama işi ile ugraşıyordum daha önceleri kumlama yaparken desenleri elmizle çizip elimizle kesiyorduk şimdi sizlerden öğrenmek istedigim şuu biz bu desen kesim işini hızlandırmak istiyoruz bunun için folyo kesim makinesini kullana bılırmıyız merak etmiştim.

Nasıl çalıştıgımızı bilmiyen varsa şöyle anlatayım biz bı kagıt uzerıne desenı cızıyoruz camın üstüne yapıstırdıgımızın bu kagdın üstüne daha once cızdıgımı desenı neşterle tek tek kesiyoruz camın acıkta kalan yerleri bu sayede kumlanmış oluyor bu kesim işini bu makineler yapa bilirmi eger evetse en iyisi hangısı ve elinde 2. el olan varmı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sitemizde mevcut ikinci el makinalar ararsanız görürsünüz kolay gelsin... Ploter kesim ( folyo ) bilgi !!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
mdp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mdp

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 09-09-2009 #3
bursa ve ankarada procolor firması var bir arkadaşım var vitraycı o onlardan bir makine aldı ihtiyacınız olursa yardım cı olur onlar
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 09-09-2009 #4
Elde yapılandan çok daha temizini yapabilirsin.Alacağın plotter yaptığın işe uygun olsun.Piyasada mevcut plotter ölçüleri genişlik olarak.58-60-75-100-119-126-136 cm gibidir küsuratları yazmadım.uzunluk genelde 24 metreye kadar.Tercihim Roland-summa graftek-mutoh- mimaki tabi senin bütçene göre.hepisinin kendine has özellikleri var.
Bu mesajdan alıntı yap
byGOKHAN01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byGOKHAN01

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 09-09-2009 #5
arkadaşlar bu konulara bıraz yabancıyım daha fazla açarsanız konuyu çok sevinicem adanada bulunuyorum bu konuda adandan yardımcı ola bılcekler varsa cok makbule gecer sımdıden tşklr.
Bu mesajdan alıntı yap
ggrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ggrafik

Grafiker / Konya

Alt 12-09-2009 #6
bildiğimiz kumlama folyoyu kast ediyorsan, ploter kesimleri yapılabilir. ince transfer-taşıyıcı ile yapıştırırsan problemsiz uygulanabilir. tabela söktöründe çözüm bulabilirsin,,,
Bu mesajdan alıntı yap
sistem02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sistem02

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2009 #7
kumlama işinde zaten plotter kullanılıyor.bildiğimiz folyodan yapılıyor.hatta o aynalı camlarda yapılıyor
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 15-09-2009 #8
roland-summa-mutoh-mimaki-graptech

bunların dışında sakın çin malı ploterlere bulaşma.
Bu mesajdan alıntı yap
cengizsucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengizsucu

Desinatör / İstanbul

Alt 17-09-2009 #9
güzel kardeşim plotter alacaksan roland ikincisi mutoh almanı öneririm
bende cam vazo meyvelik ve aklına ne gelirse cam kumlamalarını yapıyorum bu konuda yardımım dokunurmu bilmiyorum
bunun yanında ebatlı camlarda kumlamasını yaptım bilgin olsun
Bu mesajdan alıntı yap
kural82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kural82

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-09-2009 #10
bunu cevabını sanal sansarlardan alamazsın en iyisi folyo kesım yapan tabelacılardan alırsın.çok pahalı o makınalar bunun için bı yerle anlaşabılırsın.bır dostPloter kesim ( folyo ) bilgi !!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları