Plotter bakımı

Folyo kesim - Plotter bakımı Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar,DGI omega60 plotter ım var. Plotter ımdan çok memnunum anack eski atölyemizde tozlu bir ortamda çalıştı plotter.Aslında şuan en ufak bir sorunum yok ama plotterın bakımını yapmak istiyorum. ...

Plotter bakımı
olcay034 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olcay034

Hiç Biri / İstanbul

Plotter bakımı

Alt 27-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,DGI omega60 plotter ım var. Plotter ımdan çok memnunum anack eski atölyemizde tozlu bir ortamda çalıştı plotter.Aslında şuan en ufak bir sorunum yok ama plotterın bakımını yapmak istiyorum. Kafanın gidip geldiği rayda hiç yağ kalmadı. Yani şuan kuru ve bu durumun makinaya zarar verebileceğini düşünüyorum. Plotter bakımı nasıl yapılır? O rayda nasıl bir yağ kullanılıyor normal gress yağımıdır bu yağ ? Halı bıçak değişimi dışında diğer bakımları nasıl yapılır öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 28-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
plotterin cdsinde manual bakım klavuzu var sorunun çözümü orada.
Bu mesajdan alıntı yap
olcay034 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olcay034

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-11-2010 #3
plotterin cdsinde manual bakım klavuzu var sorunun çözümü orada.
Hocam ben plotteri ikinci el olarak almıştım ve cd si yada kullanma klavuzu vs si yok.:hmm2:
Bu mesajdan alıntı yap