Plotter bıçakları için görüş

Folyo kesim - Plotter bıçakları için görüş Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar roland gx24 makınasının bıçakları ıcın goruslerınıze ıhtıyacım var. Orjınal dıye aldıgımız bıcaklar en fazla 3 ay gıdıyor nasıl anlaya bılırım orjınal olup olmadıgını ? Sımdıden tesekkurler...

tuana2108 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuana2108

Grafiker / Yozgat

Alt 05-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar roland gx24 makınasının bıçakları ıcın goruslerınıze ıhtıyacım var. Orjınal dıye aldıgımız bıcaklar en fazla 3 ay gıdıyor
nasıl anlaya bılırım orjınal olup olmadıgını ? Sımdıden tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

siss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siss

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sevgılı kardesım bakarsın ustunde japan yazar... ama kullamıyorsun çin malından farkı yok bende bırsey anlayamadım artık kıme guvenecegız .....sagdan soldan alındımı neyazıkkı bıcak kotu cıkar ama fırmalardan alınırsa belkı daha ıyı cıkar dıyorum ...yenı makınamın ılk bıcagı ınanın 1 seneden fazla kullandım .....
Bu mesajdan alıntı yap
fuatchelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuatchelebi

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-10-2010 #3
arkadaşlar her yer şerefsiz kaynıyor. ayakçılardan malzeme,makine vs almayınız...
Bu mesajdan alıntı yap