Plotter Fiyatı

Folyo kesim - Plotter Fiyatı ...

Plotter Fiyatı

Plotter Fiyatı

Alt 29-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkese selamlar,
Aranıza yeni katılıyorum. Hemen hemen sıfır kilometre bilgiye sahibim. Bir plottor almak istiyorum. Kendi çapımda bir araştırma yaptım. Araştırma sonucu,
Graphtec CE5000 plotter'in fiyatı 4000 YTL olarak bana söylendi. Ebatı 60'lıktır. Bu fiyat uygun mu değil mi bilmiyorum? Değerli görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. İnşallah forum kurallarını çiğnemiyorumdur. Birde Mod arkadaş(lar) ismimin ilk harfini büyük harf yaparsa sevinirim. Uğraştım yapamadım. Herkese saygılar ve sevgiler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 29-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar öncelikle forumumuza hoş geldiniz.

plotter almak istiyorsanız ucuz çin malı plotterlerin fiyatı sizi yanıltmasın
taviye etmem..
graptech - mutoh - roland marka laı üzerinde yoğunlaşın..

fiyat konusunda sadece şunu söyleyebilirim pazarlığınızı iyi yapın...Plotter Fiyatı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-05-2008 #3
Değerli cevabınız teşekür ediyorum. Ürün İstanbul'dan Mardin'e kendileri getirip kuracaklar ve üzerinde birazda malzeme verecekler. Ürün, teslim esnasında para verilecek. Daha pazarlık yapayım mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
SUSKUN1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SUSKUN1(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2008 #4
ArkadaŞim Sana Şunu SÖylİyİm Bu Plotter Denİlen Yazici Veya Kesİcİ Yurt DiŞinda 300 İle 500 Dolar Bu Satan Fİrmalar Bunu TutturabİldİĞİne Satiyor
Bende Yenİ Graftec C 5000 60 Cm Lİk Aldim Fakat Cİhaz GÜzel Tavsİye Ederİm
Bende Eskİ Bİr Mutoh Vardi Karti Ariza Yapti Graftecİ Aldim Mutoh Çok Hizli Hiz Konusunda 1 Numara Fakat Grftec GÜzel Cİhaz İstanbuldan Alicagin Fİrmayla İŞİnİ SaĞlam Yap PazarliĞini Siki Tut Şunu Da Belİrtİyİm Ben İkİncİ El 5000 Serİİ 60 Cm LİĞİ 1 Yil Garantİsİ Olarak 2300 E Aldim Bİrde Sifir Alirsan 2 3 Adet Plotter BiÇaĞi Al Adetİ Nİ Sonra Dan 75 Ytl Den Satarlar Haberİn Olsun Şok Olursun İnŞallah Yardimci OlmuŞum Dur
Bu mesajdan alıntı yap

SUSKUN1(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2008 #5
2300 Ytl Ye Aldim
Bu mesajdan alıntı yap
g-reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g-reklam(39)

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 01-06-2008 #6
bence 60 lık tercih edeceksen roland camm-1 tavsiye ederim bıcak konusunda sorun yaşamazsın ve dolayısyle makine taş gibi ve şunuda söyliiim eski programlar (flexi) xp destekli çalışmıyor. windows me yada 98 kullanacaksın yada corelde gönderim yapmak durumundasın......
flexi sign-pro var ben onu kullanıyorum ve gayet memnunum sistem içerisinde plotterın sürücüleri var direkt com-1 girişinden alabilirsin cıktılarını ve vektörel çalışabildiğin gibi hızlı bi program bilgisayar kasılmıyor 128 mb ram ile bile çalışırsın ki öyle bi bilgisayar varmı hayatta bilmiyorum fi,yat konusuna gelirsek bence araştırmanı iyi yap ve sonrasında yedek parça ( bıcak-halı gibi) desteğini sor internetten araştır hayırlı olsun.......
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-06-2008 #7
Arkadaşlar bu verdiğiniz güzel bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum.
Birde 2.el Copam 2500, 1.400 YTL isteniyor. Görüntüde temiz gözüküyordu. Bu fiyata uygun mu acaba?
Bu mesajdan alıntı yap

SUSKUN1(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2008 #8
kaç yıl kullanılmış su an nasıl kesiyor mesela 1 metre uzunluğun da 1 cm lik bitişik 50 adet bir şerit kesim yaptır ondan sonra yaptığı kesimin iki uçlarını ölç 1 cm geliyomu değişme varmı kaydırıyomu kaydırmıyosa programını da veriyosa 1250 bence hakkıdır
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 27-06-2008 #9
Arkadaşlar verdiğiniz bilgilerden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
roso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roso

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-06-2008 #10
Yeni graphtec CE5000 60 lik plotterin fiyati 1800USD.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
fiyati, fiyatı, plotter