Plotter folyo kesim makinesi almak istiyorum

Folyo kesim - Plotter folyo kesim makinesi almak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Plotter folyo kesim makinesi almak istiyorum. Normal veya Optik gözlü plotter olabilir.Ben vitrin camlarına indirim stickerleri üzerine çalışıyorum bu neden ile optik gözlü olursa ve fiyatı uygun olursa ...

baskicix1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baskicix1

Grafiker / Balıkesir

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Plotter folyo kesim makinesi almak istiyorum.

Normal veya Optik gözlü plotter olabilir.Ben vitrin camlarına indirim stickerleri üzerine çalışıyorum bu neden ile optik gözlü olursa ve fiyatı uygun olursa iyi olur.optik gözlü plotter alamazsam,normal plotterde hiç yoktan işimi görür.

Alacağım plotter için bütçem : 2000-3000 tl arasıdır.

Plotter de aradığım özellikler :

Ürün : sıfır,

Garanti : olmalı,

destek : program kurulumu ve kullanımı için teknik destek,

yedek parça : herhangi bir arıza durumunda yedek parçasını temin edebilmeliyim.yedek parçası plotterin fiyatına yakın olmaması gerek Plotter folyo kesim makinesi almak istiyorum,

net kesim : 120 folyoyu koyduğum zaman,bütün folyo üzerinde kesim yapabilmeliyim,tabi plotter kafa payı var,5 cm ordan kırpsak 115 cm falan net kesim genişliği olmalı,

tavsiyeleriniz nedir,bu özelliklerde plotter nerden alınır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hsolmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsolmaz

Hiç Biri / İstanbul

folyo kesim makinesi

Alt 15-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
size seiki marka tavsiye ederim.
elimizde bir adet var. sıfır bir yıl garantili. 2.000 tl
Bu mesajdan alıntı yap
brhntnz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brhntnz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2012 #3
roland pnc 960 var elimde 60'lık ihtiyacı olanlar ulaşabilirler 545 274 68 69
Bu mesajdan alıntı yap
kunlu83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kunlu83

Yrd. Grafiker / Giresun

Alt 03-09-2012 #4
olympos 1 hafta kullanılmış makine var.toplasan 5 mt kesmemiştir.makine fazlalıgından satılmaktadır.2200 tl ye ben aldım.2 yıl garantılıdır.4 ay gectı yanı 1,5 yıldan fazla hala garantısı devam etmektedır.hem artcutla hemde kendı kesım programı flexı 10 la kesım yapabılırsın
1 70 0 tl dir. 0 544 748 87 63
Bu mesajdan alıntı yap
dijitalbaskii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijitalbaskii

Grafiker / İzmir

Alt 03-09-2012 #5
olympos plotter folyo kesim makinesi ile ilgileniyorum.olympos optik plotteri bir arkadaşım almıştı.1 senedir kullanıyor,teknik destekde iyiymiş.bunu gördüğüm için bende bu plotterden alacağım.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
mutoh, olympos plotter, plotter, plotter fiyatları, plotter satış