Plotter kafasina gore geziyor. Yardim...

Folyo kesim - Plotter kafasina gore geziyor. Yardim... ...

MesutK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MesutK

Grafiker / Antalya

Dosya23

Alt 31-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar benim Jiachen JC1350H marka/model çin işi plotterim var yaklaşık 1.5 sene oldu alalı hiç problem yoktu az önce bi yazı kestim folyo değiştirince verdiğim yazıyla alakasız y x düzleminde dümdüz gidiyor kafasına göre. Yazılımları silip tekrardan yükledim fayda etmedi varsa bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sauron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sauron(35)

Baskıcı / İzmir

Alt 03-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Slm arkadaşım aynı makinadan bende var fakat uzun zamandır cdlerini kaybettiğim için kullanamıyorum.Eğer driverlarını bana bulmamda yardımcı olursan sorununla ilgili kendi makinamda bir deneme yaparım.Şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
optimusPrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimusPrm

Baskıcı / Bursa

Alt 11-01-2011 #3
Hocam plptterın portlarını bi kontrol edermisin. Bi ihtimal arıza olabilir. Anakart üzerinde bi sıkıntı yaşıyo olabilirsin. Yada anakarttan kesim kafasına giden bi flex kablo var ondan kaynaklı bi sıkıntın olabilir. Veya bilgisayarının çıkışlarını ve kablonu kontrol et. Senin sıkıntın veri aktarımından kaynaklı gibi duruyo.
Bu mesajdan alıntı yap
DOKTORAFACAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DOKTORAFACAN

Heykeltraş / İstanbul

Alt 25-01-2011 #4
kesici zorlanmada anakartı arızalanmış olmalı yazılımsal bir sorun degil ana kart tamiri gerekir
Bu mesajdan alıntı yap
DOKTORAFACAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DOKTORAFACAN

Heykeltraş / İstanbul

Alt 25-01-2011 #5
motor süren kart arızalı yazılımsal degil
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
plotter kafasina gore