Plotter Kullanmasını Bilen Eleman Arıyoruz. (İkitelli)

İş Veren İlanları - Plotter Kullanmasını Bilen Eleman Arıyoruz. (İkitelli) Sponsorlu Bağlantılar Firma ismi: KADESAN KARADENİZ BRANDA Çalışma şartları: Tam zamanlı 07:30-17:30 (Gerektiğinde mesai kalabilecek) Özellikler: Erkek - Askerliği yapmış - Tercihen B sınıfı ehliyetli İşin mahiyeti: Hazırlanmış tasarımların Plotter'da ...

DyLeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DyLeR

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma ismi: KADESAN KARADENİZ BRANDA

Çalışma şartları: Tam zamanlı 07:30-17:30 (Gerektiğinde mesai kalabilecek)

Özellikler: Erkek - Askerliği yapmış - Tercihen B sınıfı ehliyetli

İşin mahiyeti: Hazırlanmış tasarımların Plotter'da kesimini yapacak. Gerektiğinde yeni tasarım hazırlanmasına yardım edecek. Tüm çalışmalar Corel Draw ile yapıldığı ve kesim işlemi direk Corel üzerinden yapıldığı için orta derecede Corel Draw tecrübesi yeterli. 2 Plotter'ı aynı anda kullanılacak.

İş yerimiz İstanbul İkitelli organize sanayi bölgesindedir.

Başvurularınızı adresine yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Plotter Kullanmasını Bilen Eleman Arıyoruz. (İkitelli) veya Plotter Kullanmasını Bilen Eleman Arıyoruz. (İkitelli)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap