PLT Uzantılı Dosyanın Önizlemisi ?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - PLT Uzantılı Dosyanın Önizlemisi ? ...

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben CorelDraw da yaptığım çalışmayı lazer kesim makinesine gönderirken PLT formatında kaydedip gönderiyorum...Burdan sonrasında; PLT formatındaki çalışmanın makinede bağlı olan bilgisayarda önizlemesini nasıl görebilirim.(Tanımlanmayan dosya olarak gözüküyor) Şimdiden teşekkürler umarım anlatabildim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
.plt dosyalarını bir programla ilişkilendirirsen bilinmeyen uygulama yerine simge olarak misal Corel'le ilişkilendirdiysen Corel simgesi görünür, bilinmeyen dosya görüntüsünden kurtulursun. Önizleme konusunda ise bildiğim kadarıyla önizleme yok ...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-11-2011 #3
Arkadaşlar ben CorelDraw da yaptığım çalışmayı lazer kesim makinesine gönderirken PLT formatında kaydedip gönderiyorum...Burdan sonrasında; PLT formatındaki çalışmanın makinede bağlı olan bilgisayarda önizlemesini nasıl görebilirim.(Tanımlanmayan dosya olarak gözüküyor) Şimdiden teşekkürler umarım anlatabildim.
.plt dosyalarını bir programla ilişkilendirirsen bilinmeyen uygulama yerine simge olarak misal Corel'le ilişkilendirdiysen Corel simgesi görünür, bilinmeyen dosya görüntüsünden kurtulursun. Önizleme konusunda ise bildiğim kadarıyla önizleme yok ...
plt. uzantılı dosyalarınızı ön izleme olarak görebilirsiniz bu mümkün
daha önce bu konuda paylaştığım Corel Draw Versiyonlarında Cdr. Önizleme Sorunu ve Çözüm Önerileri bu yazımda gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

faydalı olması dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-11-2011 #4
Verdiğin bilgiler için tşk.ler. Denedikten sonra sorunun çözülüp çözülmediğini yazarım (bayramdan sonra)... Bayram demişken tüm grafikerler.net ailesinin bayramını kutlarım ...
Bu mesajdan alıntı yap
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 07-11-2011 #5
Teşekkürederim arkadaşlar...Herkeze iyi bayramlar.
Bu mesajdan alıntı yap
musdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdemir(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2011 #6
tecrübe yine konuşmuş PLT Uzantılı Dosyanın Önizlemisi ? teşekkürler Muratabi.
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-11-2011 #7
Teşekkürlere bakılırsa .plt dosyalarının ön izlemesini göremeyen tek ben miyim ? ...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-11-2011 #8
tecrübe yine konuşmuş PLT Uzantılı Dosyanın Önizlemisi ? teşekkürler Muratabi.
Teşekkürlere bakılırsa .plt dosyalarının ön izlemesini göremeyen tek ben miyim ? ...
rica ederim faydalı olabilmesi beni sevindirdi.
Bu mesajdan alıntı yap