plugin sorunu

Edius - plugin sorunu Sponsorlu Bağlantılar Edius 6,52 sürümüne vitescane, new blue, marwell pluginlerini yükleyemiyorum?...

plugin sorunu
rec_ep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rec_ep

Öğrenci (Diğer) / Ankara

plugin sorunu

Alt 06-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Edius 6,52 sürümüne vitescane, new blue, marwell pluginlerini yükleyemiyorum?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nihobero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihobero

Bilg. Teknikeri / Uşak

Alt 30-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Lisanslı Edius Programın var ve bende bu mesajı yazan arkadaş gibi eklentileri kuramıyorum bu eklentileri edius içerisinde hangi dizine kuracağız ?
Bu mesajdan alıntı yap
Karabey42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karabey42

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 09-09-2014 #3
aynı sorun bendede mevcut. hepsi lisanslı fakat yükleyemiyorum. Edius 6 kullanıyorum. System setting den efeklere girip hem after efects hemde VTS efectslere ekliyorum ama efekler menüsüne videolarda gördüğüm gibi ProDad olarak gelmiyor. Lütfen birisi su konu hakkında bir açıklama yaparsa çok memnun kalıcam. "Forumda var arastırın bakın" "yenı konuları açmayın" gibisinden cevap artık duymak istemıyorum. Bulsak sormayız herhalde.. fıtık etti su plugin beni plugin sorunuplugin sorunuplugin sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

lisanslı edius a plug-in yüklemek

Alt 17-10-2014 #4
Arkadaşlar Lisanslı Edius Programın var ve bende bu mesajı yazan arkadaş gibi eklentileri kuramıyorum bu eklentileri edius içerisinde hangi dizine kuracağız ?
lisanslı edius ile birlikte bonus olarak verilen plug-inlerin cd sini pc ye koyduktan sonra teker teker kurmanız gerekiyor kurulum işlemi bittikten sonra otomatik olarak effeckt paletinde görünecektir. eklentileri kurmak için normal ileri ileri adımlarını izlemeniz yeterlidir
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 17-10-2014 #5
aynı sorun bendede mevcut. hepsi lisanslı fakat yükleyemiyorum. Edius 6 kullanıyorum. System setting den efeklere girip hem after efects hemde VTS efectslere ekliyorum ama efekler menüsüne videolarda gördüğüm gibi ProDad olarak gelmiyor. Lütfen birisi su konu hakkında bir açıklama yaparsa çok memnun kalıcam. "Forumda var arastırın bakın" "yenı konuları açmayın" gibisinden cevap artık duymak istemıyorum. Bulsak sormayız herhalde.. fıtık etti su plugin beni plugin sorunuplugin sorunuplugin sorunu
ya neden direk cd üzerinden kurmayı denemiyorsunuz ki
Bu mesajdan alıntı yap