Png sorunu Acil yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Png sorunu Acil yardım Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar yukardaki resimdeki gibi png ve dier yerleştirme açma ve kaydetme seçeneği yok bunları nasıl düzeltebilirim ? yardım edebilirmisiniz işte yerleştirmedeki seçenekler ve az sonraki resimde o png ...

Png sorunu Acil yardım
aspendos3131 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspendos3131

Öğrenci (Grafik) / Tekirdağ

Dosya23

Png sorunu Acil yardım

Alt 09-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Png sorunu Acil yardım

arkadaşlar yukardaki resimdeki gibi png ve dier yerleştirme açma ve kaydetme seçeneği yok bunları nasıl düzeltebilirim ? yardım edebilirmisiniz

Png sorunu Acil yardım

işte yerleştirmedeki seçenekler ve az sonraki resimde o png lerin bulunduğu ama ps de göstermediği pnglerin bulunduğu dosya

Png sorunu Acil yardım

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar bu olay format attıktan sonra oldu bi yardım eli uzatın perişan haldeyim Png sorunu Acil yardım yardım eden herkese :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aspendos3131

Alt 09-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardım cook uzuluyorum aklımda bır çalışma vardı nolur yardım edinn hem ben sevınıyım hem siz :artipuan: alın (:
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-12-2010 #3
Emin değilim ama Photoshop programını kurarken iki-üç adım sonra dosya türleriyle ilgili seçeneklerin çıktığı bir bölüm var o bölümden Photoshop'la açmak istediğin dosya türlerini ekliyordun kurulumu yaparken .png bölümü otomatik seçilmemiş veya siz yanlışlıkla o seçeneği kaldırmış olabilirsiniz. (En son CS2'de soruyordu CS4'de soruyor mu bilemiyorum) Elinizde setup dosyası varsa programı tekrar kurmayı deneyin eğer tahminim doğruysa düzelecektir...
Bu mesajdan alıntı yap
melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 09-12-2010 #4
kardeş gördüğüm gibi mac kullanıyorsun eskiden kullanmış olduğun png leri yeniden açamama sorunun var arkadaşın belirtiği gibi cs yi kurarken işaretlemen için soru soruyooo orda elle kendin işaretlememn gerekiyor kısacası cs yı kaldır yeniden kur Png sorunu Acil yardım
Bu mesajdan alıntı yap

aspendos3131

Alt 10-12-2010 #5
benim ps'de tek sorunum adobe flash player eski olmasıymış oysaki yenisini yükledim en son sürümünü ve yine gözükmedi sinirden bilgisayarı kapattım sabah açtığımda baktımki olmuş (: ilginiz icin teşekkür ederim ama çözümü buldum Png sorunu Acil yardım
Bu mesajdan alıntı yap