Png sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Png sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım. Corel'de png yaparken transparan kısmını işaretlediğim halde logom transparan olmuyor. Arkasındaki beyaz zemin kaybolmuyor. Acil cevap yazabilir misiniz?...

Png sorunu
ALİ KARAKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Png sorunu

Alt 21-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım. Corel'de png yaparken transparan kısmını işaretlediğim halde logom transparan olmuyor. Arkasındaki beyaz zemin kaybolmuyor. Acil cevap yazabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mel_a_nkoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mel_a_nkoli

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CTRL + E komutuyla png formatında bişey kaydederken, eğer beyaz zeminde çalıştıysan, kayıt sırasında tekrar beyaz yerleri fırça ile seçip görmemesini sağlamana gerek yok. png formatlı kayıt edersen zaten sadece resmi görür, beyaz yerler tanınmaz. sorunun daha farklı bişey olduğunu sanıyorum. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap