Polar Tasarımı

Photoshop Dersleri - Polar Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben polar tasarlamayı düşünüyorum ama tam olarak nasıl yapıcagımı blmiyorum.Photoshoptamı yapılır yoksa Adobe Illustratorlamı yapılır.Photoshopta yapıyorum ama yani gerçekçi gözükmüyo bildigin dümdüz boya gibi gözüküyo.Polardakş o kıvrımları ...

Polar Tasarımı
Starbury isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Starbury

Grafiker / İzmir

Polar Tasarımı

Alt 03-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben polar tasarlamayı düşünüyorum ama tam olarak nasıl yapıcagımı blmiyorum.Photoshoptamı yapılır yoksa Adobe Illustratorlamı yapılır.Photoshopta yapıyorum ama yani gerçekçi gözükmüyo bildigin dümdüz boya gibi gözüküyo.Polardakş o kıvrımları felan yapamıyorum.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 03-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ışıklandırmayı bılmen gerek dıye dusunuyorum..yanı karakalem çalışması yapmıs olursan photoshop tada yapabılırsın ama ışıgı ıyı ayarlaman gerek
Bu mesajdan alıntı yap
Starbury isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Starbury

Grafiker / İzmir

Alt 03-10-2010 #3
peki genelde bu tür tasarımlar photoshoptamı yapılır yoksa Adobe Illustratordamı?
Bu mesajdan alıntı yap