Polaris Halı

Afiş Tasarımı - Polaris Halı ...

Polaris Halı
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Polaris Halı

Alt 29-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Polaris Halı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mükemmel olmuş marka ve kampanya amacına ulaşmış ancak ürünler biraz geri planda kalmış sanırım reklam kampanyasının amacıda bu müşteri mağazaya çekilmeli.. Çok etkili gerçekten.
Bu mesajdan alıntı yap

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 30-08-2012 #3
Çok teşekkür ederim Polaris Halı
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 30-08-2012 #4
Sade ve cıvıl cıvıl bir görüntüsü var, beğendim. Ama Bahar Kampanyası yazısını beğenmedim, daha dikkat çekici bir font ya da vektörel çizimle desteklenmiş bir şekilde olabilir. Ayrıca broşürün ebadını belirtmemişsiniz ama tahminim A5 tir ve küçük halılar çok küçük kalacaktır onun yerine sağdaki halının yarısı ebadında 2 tane kullansanız daha göze hoş gelir düşüncesindeyim. Ve son olarak "1 adet 6 m2 halı...." yazısını ön plana çıkartıcı bir şeyler yapmanız daha güzel olur. Kısacası yazılar çok düz olmuş. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 30-08-2012 #5
Afiş çalışmasıdır 35*50 resimler gayet güzel görünüyor Polaris Halı yazıları sade kullanmak istedim teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 30-08-2012 #6
Afiş çalışmasıdır 35*50 resimler gayet güzel görünüyor Polaris Halı yazıları sade kullanmak istedim teşekkürler.
Pardon dikkat etmemişim afiş olduğuna, o zaman gözükür haklısınız. Ama yazılar word de yazılmış gibi duruyor, görsel bir çekiciliği yok bence, o kısmı beğenmedim şahsen ama tercih sizin (müşterinizin) tabi. Keyifli tasarımlar.
Bu mesajdan alıntı yap

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 30-08-2012 #7
Ben müşteriye fazla iş bırakmam kendim istediğim gibi yaparım tabi ufak tefek şeylerde müşteriye danışırım fontu sade istedim yaptım ama belki süslesem güzel olurdu haklısınız teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2012 #8
yazılarda sadelikten yanayım kişisel tercihim Polaris Halı ve font cuk oturmuş thimes ve benzeri fontlar daima rabet görür devam hocam Polaris Halı
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 30-08-2012 #9
pardon tam kavrayamadım 1 adet 6 m2 halı alıcam 5 tane halımı vericekler Polaris Halı bu işte bi iş var arkadaş böyle kampanyamı olur zaten iletişim bilgiside yazmamışsın Polaris Halı kandırıyorsun değil mi bizi
Bu mesajdan alıntı yap

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 30-08-2012 #10
hediye olanlar küçük ya yolluk denilenler var ya ondan mağazaya uğrayınca anlaşılıyor Polaris Halı her kampanya böyle değil mi ama Polaris Halı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları