Polo Cafe Broşür çalışması..

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Polo Cafe Broşür çalışması.. Sponsorlu Bağlantılar Uzun zamandır yaptığım çalışmalardan paylaşım yapmıyordum arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..[IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG][IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG]...

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 12-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır yaptığım çalışmalardan paylaşım yapmıyordum arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..[IMG]Polo Cafe Broşür çalışması.. Uploaded with ImageShack.us[/IMG][IMG]Polo Cafe Broşür çalışması.. Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben kullanılan fotoğraflarla oluşturulan vektörel kompozisyonu uygun bulmadım. Üzerinde çok daha fazla çalışılması gerekli diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 12-09-2011 #3
Ben kullanılan fotoğraflarla oluşturulan vektörel kompozisyonu uygun bulmadım. Üzerinde çok daha fazla çalışılması gerekli diye düşünüyorum.
Yorumunuz için teşekkür ederim bu firma için birdahaki yapacağım çalışmamda bu söylediklerinizi göz önünde bulunduracağım..
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 12-09-2011 #4
aynen katılıyorum.

çok fazla renk kargaşası var. biraz çalışma incelemenizi tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 12-09-2011 #5
aynen katılıyorum.

çok fazla renk kargaşası var. biraz çalışma incelemenizi tavsiye ederim...
müşterinin isteği doğrultusunda yapılmış bir çalışmadır kendisi renkli bir insan olduğu için çalışmalarınında böle renkli olmasından yana.. Alternatif olarak çok sade çalışmalarda yaptım fakat kendisi bunu özellikle istedi. Ayrıca ben tasarım inceleyecek zamanalarımı geçtim amatör bir tasarımcı değilim tabikide her sektörde olduğu gibi grafik tasarım da çok hızlı güncellenen bir branş yenilikleri takip etmeye çalışıyorum kendimi geliştirmeye çalışıyorum yorum yaparkende kime ve neye göre yorum yaptığınızada dikkat etmenizi sizden rica ediyorum.. Teşekkürler yorumunuz için..
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 12-09-2011 #6
hemen alınmayın. ben gördüğüm çalışmaya yorum yaparım. müşteriye birden fazla çalışma yapmış iseniz ve bunu beğenmiş ise sorun yok. o müşterinin sorunu.

siz bir tasarım yaparsınız içinize siner, hoşunuza gider, çok beğenirsiniz. müşteri gelir ya başka çalışmayı beğenir, yada mevcut çalışma üzerinde kendi istediği gibi oynama yaptırır, ben daha iyi bilirim havası verir. yada mevcut çalışmayı "olmamış, kafamdan geçen böyle değildi (sanki biliyoruz), ya güzel olmuşta içime sinmeyen bir şey var (sonunda tüm çalışma değişir), yazı karakterini sevmedim (hiç bir şey bulamasa da) gibi bir iki kelime ile alt üst eder.
demek istediğim, yorumlarım kırıcı değil, aksine yönlendiricidir. kırdıysam kusura bakmayın Polo Cafe Broşür çalışması..
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 12-09-2011 #7
hemen alınmayın. ben gördüğüm çalışmaya yorum yaparım. müşteriye birden fazla çalışma yapmış iseniz ve bunu beğenmiş ise sorun yok. o müşterinin sorunu.

siz bir tasarım yaparsınız içinize siner, hoşunuza gider, çok beğenirsiniz. müşteri gelir ya başka çalışmayı beğenir, yada mevcut çalışma üzerinde kendi istediği gibi oynama yaptırır, ben daha iyi bilirim havası verir. yada mevcut çalışmayı "olmamış, kafamdan geçen böyle değildi (sanki biliyoruz), ya güzel olmuşta içime sinmeyen bir şey var (sonunda tüm çalışma değişir), yazı karakterini sevmedim (hiç bir şey bulamasa da) gibi bir iki kelime ile alt üst eder.
demek istediğim, yorumlarım kırıcı değil, aksine yönlendiricidir. kırdıysam kusura bakmayın Polo Cafe Broşür çalışması..
Esth. kırılmadım fakat bir önceki yorumumda da belirttiğim gibi ( Tasarım incelememi tavsiye etmişsiniz ya ) işte bu söylediğinizden ötürü içerledim biraz yoksa eleştiriye açığım..
Bu mesajdan alıntı yap
99times isimli Üye şimdilik offline konumundadır

99times

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2011 #8
fena sayılmaz kulladıgın programlar hangisi ?
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 12-09-2011 #9
fena sayılmaz kulladıgın programlar hangisi ?
Bu çalışma için sadece p.shop ve illustrator kullandım..
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 13-09-2011 #10
bende nacizane kompozisyonu pek begenmedim fazla karışık gibi geldi ama kullanılan vektör, yazı fontları ve efektleri vs. amaca uygun. ha bide kenardağı bardağı orda pek sevmedimPolo Cafe Broşür çalışması.. emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları