Pop-art çalışmam ?

Photoshop Dersleri - Pop-art çalışmam ? ...

Pop-art çalışmam ?
nehars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nehars

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Dosya23

Pop-art çalışmam ?

Alt 08-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba ilk pop-art çalışmam. Eksiklerim hakkında yorum alabilirsem sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 08-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar merhaba ilk pop-art çalışmam. Eksiklerim hakkında yorum alabilirsem sevinirim
Ben hemen söyleyeyim mesela, resim yüklememişsin. Buradan da şu sonuca varıyorum, konuyu açtıktan sonra "Doğru düzgün açtım mı acaba?" diye bakmamışsın bile. Takdir edersin ki bir resmi görmeden onun hakkında yorum yapamayız.
Bu mesajdan alıntı yap

nehars

Alt 09-01-2013 #3
Ben hemen söyleyeyim mesela, resim yüklememişsin. Buradan da şu sonuca varıyorum, konuyu açtıktan sonra "Doğru düzgün açtım mı acaba?" diye bakmamışsın bile. Takdir edersin ki bir resmi görmeden onun hakkında yorum yapamayız.
çok kullanışlı bir forum olduğu için bi döküman yüklemek için otuz takla atmamız gerekiyor fotoğrafı yükledim diyerek sayfayı kapattım gözükmediğini fark ettim ama onaydan sonra gözükür diye bekledim sonuç gene aynı

Pop-art çalışmam ?
Bu mesajdan alıntı yap
CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 09-01-2013 #4
Kazağın haddinden fazla gerçekçi durması dışında güzel, ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

nehars

Alt 10-01-2013 #5
alakan için teşekkürler hocam ne yalan söyliyeyim kazak ve kulak benimde içime sinmedi bir daha ki çalışmada detaylandırmaya daha çok dikkat edeceğim
Bu mesajdan alıntı yap
tutkudizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tutkudizayn

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 10-01-2013 #6
fena değil.elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap