Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması

Deneme Çalışmalar - Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması ...

busra268 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busra268(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar portakal yağıyla ilgili bir kutu çalışması yapmaya çalışıyorum ama söylediğim gibi acemiyim. Böyle bir çalışma yaptım beğendiler fakat sizdende eleştiri bekliyorum. Yada düzeltme. (Çokta şevkimi kırmayın:sadsmilePortakal yağıyla ilgili kutu çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar portakal yağıyla ilgili bir kutu çalışması yapmaya çalışıyorum ama söylediğim gibi acemiyim. Böyle bir çalışma yaptım beğendiler fakat sizdende eleştiri bekliyorum. Yada düzeltme. (Çokta şevkimi kırmayın:sadsmilePortakal yağıyla ilgili kutu çalışması

http://www.imageto.org/images/x8jMR.jpg
bence başlangıç için güzel bir çalışma çokta kötü değil. Hiç değilse nesneleri renkleri güzel oturtmuşsunuz. Sadece size bir tavsiyem olcak olursa eğer baskı alıcaksanız bu kutuları gradient renk yerine tek renk kullanmanızı tercih ederim. Çünkü baskıda matbaa'cı eğer uğraşmazsa renkler ya daha koyu ya daha açık yada tam net çıkar hani o biraz şansa kalıyor matbaa'cıya kalıyor. O yüzden tek renk çalışırsanız daha iyi olur.Diğer yandan beyaz cok sade kalıyor yani aslında oraya böyle bi gökyüzü atarsan dahada iyi olur gibime geliyor. Yada bulutlar vs. öndede yine meyveler olur. Ama çalışma başarılı. İnşallah istediğin yerlere gelirsin Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
busra268 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busra268(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2013 #3
Teşekkür ederim Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması) Evet burdan çıkış alma şansına sahibim o yüzden renkleri ayarlayabiliyorum yardımda alarak. Bende beyazlıık konusuna takılmıştım demekki renk atmam lazım haklısın Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması tavsiylerin için çok saoll Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2013 #4
Teşekkür ederim Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması) Evet burdan çıkış alma şansına sahibim o yüzden renkleri ayarlayabiliyorum yardımda alarak. Bende beyazlıık konusuna takılmıştım demekki renk atmam lazım haklısın Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması tavsiylerin için çok saoll Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması
takıldığın bir yer olursa yardım etceğim bir yer ulaşabilirsin bana. veya e-mail adresin varsa oradanda irtibata geçebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 21-01-2013 #5
acemilere bıçaklı çalışma önermem.ilk hatanızdan öyle şeyler duyar öyle bedeller ödersinizki tasarımcılıkta son gününüz olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
reko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reko

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-01-2013 #6
bayan nasıl olmuş diye soruyo, millet msn isteyip iletişime geçelim diyo. yok böyle bişey arkadaş Portakal yağıyla ilgili kutu çalışması en üstteki yazıyı ben okuyamadım doğal içerik yazısının üstündeki yazıyı sanki biraz daha okunaklı olabilir gibi. (bende acemiyim)
Bu mesajdan alıntı yap