Poster basımı yapacak iş ortağı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Poster basımı yapacak iş ortağı aranıyor ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinden gerçekleştireceğim ve türkiyenin en geniş içeriğine sahip olacak olan poster satış projem için poster basımı yapan arkadaşlar aranıyor.

Fiyat konusunda taleplerinizi bekliyorum.
Poster boyutları;

başlangıç için
35x50 cm
50x70 cm

Boyutları aranıyor.Adet başı çalışılacağı için adet birim fiyatı öğrenmek istiyorum.

iletişim bilgileri:

Teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-03-2010 #3
Lütfen toplu basımlar için eklemeyiniz...

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-03-2010 #4
çok rica ediyorum önce msn den adresimi ekleyip 2 saat sonra sen kimsin gibi sorular soracak olan arkadaşlar eklemesin yada ekleyince hemen konuşsun.kimi eklediğinin farkında olmayan kişilerle nasıl çalışmak mümkün olabilir?ekleyen 10 kişiden 7si ekledikten 10 dk sonra sen kimsin necisin diye sorgu tutuyor.eklediğiniz kişinin bile farkında olmayan tasarımcılardansanız rica ediyorum "benden uzak durun"