Poster Baskı...

Baskı - Poster Baskı... ...

Poster Baskı...
Amasyalı_05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Amasyalı_05

Grafiker / İzmir

Alt 01-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar kendime bi poster hazırladım odamın duvarı için bunun çıktısını alıcam maliyeti düşük ve renk kalitesinin iyi derecede olmasını istiyorum ne tür bi kağıda çıktı aldırmam gerekir. posteri cmyk formatında yaptım ve tiff olarak götürücem bi problem çıkarmı??? Şimdiden yardımlar için tşkler...

eee beni bilgilendirebilecek biri yok mu??? :S

?????????Poster Baskı...1:Poster Baskı...ps1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 05-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iç mekanda kullanacağın için kalite konusunda ödün vermemelisin.. bence en uygun dijital ile basmak.. 130 grm kuşe kağıda xerox makina ile dijital basabilirsin ortalama çok pahalı değil ortalama 20 TL. civarı..

Yada solvent bazlı iç mekan baskı makinalarını kullanabilirsin ancak kuşe kağıt değil folyo kullanmak zorunda kalabilirsin, burada ebat önemli..
Bu mesajdan alıntı yap

Amasyalı_05

Grafiker / İzmir

Alt 06-05-2009 #3
60x40 ebatlarında olucak, 130gr kuşe kağıda maliyeti ne olur? kazık yemek istemiyrum da normal fiyatını öğrenmek için??:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
bravadas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bravadas

Matbaacı / İzmir

Alt 06-05-2009 #4
500 taneye kadar ofset baskısı 340 TL.+ kdv olur.. Poster Baskı...
Bu mesajdan alıntı yap

Amasyalı_05

Grafiker / İzmir

Alt 06-05-2009 #5
yok arkadaş öle çok olmucak...
Bu mesajdan alıntı yap
bay-jjj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bay-jjj

Matbaacı / Tekirdağ

Alt 22-09-2009 #6
bi reklamcıya git
digital baskı makinasından cıktı alacaksın Poster Baskı... duvara yapıştırıcaksan sticker üzerine baskı yaptırıcaksın ama zamanla çıkar die düşünüorum duvarda tutunamaz
parlak kuş kağıdaalırsan resmin parlak ve canlı grunur Poster Baskı... çözünürlülüğünü umarım yuksek tutmuşsundur ve 64*90 dediğin işi sıfırdan 64*90 çalışmışsındır umarım ufk çalıştıysan bu ebada gelince resmin bozulur o açıdan dedim. çok fala maliyeti olmaz en fazla 15-20 tl
Bu mesajdan alıntı yap
akgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akgun

Baskıcı / Zonguldak

Alt 01-10-2009 #7
xerox ve hp iç mekan baskı makinasında bastırırsan üzerineufak bir su damlası tükürük damlasında boya akar ama canonun pigment mürekkep kullanan makinalarda basarsan daha uzun ömürlü olur maliyetleri öğle cok değil metrekaresi 15-25 tl arasında değişir
Bu mesajdan alıntı yap