power clip nerde

Illustrator - power clip nerde ...

power clip nerde
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

power clip nerde

Alt 23-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illustrator de power clip özelliği yerde bir fotodan sdece bir kısmı bir kare içine alıp power clip yapmak istiyorum bu özellik corelde var ama ai de nerde bulamadım sağolun şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Alt 24-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fotonun üzerine bir kare çiz ya da yuvarlak çiz ya da ne istersen onu çiz.. ama üzerinde olmalı... yani konum olarak değil sıra olarak da üzerinde olmalı.. ikisini birden seç sağ tıkla make clip mask mı neydi onu seç... düzenlemek için üzerine iki kere tıkla fotoğrafın üzerine ne çizdiysen onun çizgi yolunu düzenle fotoğraf o çizgi yolu ne ise o şekilde görünür... beğenmezsen objeyi seç sağ tıkla release clip mask komutunu seç... menüdeki yeri object ana menüsünde make clip mask submenüsü var orada..
Bu mesajdan alıntı yap
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 29-05-2011 #3
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap