Power Clip sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Power Clip sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar power clip de fotoğrafı bir şeklin içine almak istiyorum yalnız "the object you selected is invalid" uyarısıyla karşılaşıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler...

Power Clip sorunu
hucumkedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hucumkedi

Fotoğrafçı / Sinop

Power Clip sorunu

Alt 03-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar power clip de fotoğrafı bir şeklin içine almak istiyorum yalnız "the object you selected is invalid" uyarısıyla karşılaşıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oturtmaya çalıştığınız şeklin tam dışını seçemediğiniz için o uyarıyı veriyordur. Şekle doğru tıklarsanız zaten power clip yapacaktır. İçini değil tam dışını seçmeye çalışın.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
izge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izge

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 10-08-2010 #3
yapamıyosunuz,geçersiz,hata var..sorunu en iyi siz bilebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
ERKUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERKUS(58)

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2010 #4
sevgili kardeşim, sanırım powerclip yapmaya çalıştığın görsel tek bir parça değil....birkaç objeden oluşuyorsa grubunu çözmen gerek..
Bu mesajdan alıntı yap