power point avi sorunu

Microsoft Office PowerPoint - power point avi sorunu Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar benim sorunum şu: daha önceden hazırladığım sesli power point slaytını ''Bytescout PPT To Video Scout'' diye bir programla vmw ye çeviriyorum.ancak winampta ve diğer oynatıcılarda açılmasına ...

power point avi sorunu
hercai55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hercai55

Hiç Biri / Antalya

power point avi sorunu

Alt 09-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar benim sorunum şu:

daha önceden hazırladığım sesli power point slaytını ''Bytescout PPT To Video Scout'' diye bir programla vmw ye çeviriyorum.ancak winampta ve diğer oynatıcılarda açılmasına rağmen daha 5 saniye geçmeden ses gidiyor ve video bitiyor.bana yardım edebilecek bir arkadaşım varsa memnun olurum.saygılarımla..

not:ben bu slaytları video formatında izlemek ve paylaşmak istediğim için çeviriyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

PrcDark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrcDark

Bilg. Teknikeri / Diyarbakır

Alt 09-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım başka bir program denemelisiniz. veya kullandığınız program demo sürümdür ve kısıtlama getirilmiştir.
ama malesef önerebileceğim bir program yok o konuda. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
hercai55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hercai55

Hiç Biri / Antalya

Alt 09-04-2010 #3
teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap