Powerpc g4'üm var ve satmak istiyorum

İkinci El Pazarı - Powerpc g4'üm var ve satmak istiyorum ...

L@L isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected](37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar benim
Power mac G4
memory 896 mb
dual 500
100 gb harddisk
Cd-Wr
özelliklerinde bir bilgisayarım var 2 yıldır öylece duruyor evde calışmıyorum fırsatım olmuyor çünkü
ve ben bunu elimden cıkarmak istiyorum acaba kaç paraya satabilirim fikri olan varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

[email protected](37)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2009 #3
arkadaşlar bana fikir verebilecek birileri yokmu acaba
Bu mesajdan alıntı yap
seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-08-2009 #4
Bence dursun satma çünki ne para ediyor nede para veriyorlar. 300-400 TL benim için önemli değil dersen satma. Ekonomik durumun iyi ise bilgisayarı olmayan bir okula vb. yerlere bağışlayabilirsin. Birde bazı şirketler kampanya yapıyorlar eski macinizi alıp yenisi ile değiştirme kampanyaları...
Bu mesajdan alıntı yap

[email protected](37)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2009 #5
aslında satmak istememin nedeni cok yer kaplaması ben acmıyorum bile bilgisayarı
300-400 tl benim icin önemli tabi bu devirde bende 1 hafta calısıyorum bu para icin hem ihtiyacım var insallah alıcısı cıkar .
Baska bir yerde arastırdım 450 liraya satıyolar bu bilgisayarın hemen hemen aynı değerini bende 400 gibi düsündüm ama bakalım insallah cıkar bir alıcısıda isimiz görülür bu arada cevap verdiğin icin tesekkürler .
Bu mesajdan alıntı yap
yunushaytaoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yunushaytaoglu

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #6
ya ben mac çook istiyorum ama şöyle çook uygun olsun istiyorummm sizin en son fiyatınız nedir
Bu mesajdan alıntı yap

[email protected](37)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2009 #7
ben 400 TL istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap