powerpoint sorunu

Microsoft Office PowerPoint - powerpoint sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar. power point te jpeg resimleri slayt gösterisi olarak hazırladım.ama bunu dvd player da oynatamıyorum.gösterecegim resimleri media player a sürüklediğim zaman dvd player da izlenebiliyor fakat burada ...

powerpoint sorunu
sseevvccaann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sseevvccaann

Desinatör / İstanbul

powerpoint sorunu

Alt 14-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar.

power point te jpeg resimleri slayt gösterisi olarak hazırladım.ama bunu dvd player da oynatamıyorum.gösterecegim resimleri media player a sürüklediğim zaman dvd player da izlenebiliyor fakat burada da görüntüde sorun olusuyor.yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.tesekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 18-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşlar ben powerpoint 2007 de hazırlamış olduğum slaytı powerpoint 2003 te açamıyorum bunun nedeni ne olabilir?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-03-2008 #3
merhaba arkadaşlar ben powerpoint 2007 de hazırlamış olduğum slaytı powerpoint 2003 te açamıyorum bunun nedeni ne olabilir?
Kayıt ederken 2003 formatında kayıt etmelisin... yoksa açılmaz...
ama yama programı var diye hatırlıyorum onu bir araştır istersen... kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 21-03-2008 #4
Kayıt ederken 2003 formatında kayıt etmelisin... yoksa açılmaz...
ama yama programı var diye hatırlıyorum onu bir araştır istersen... kolay gelsin
teşekkür ederim arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 21-03-2008 #5
merhaba arkadaslar.

power point te jpeg resimleri slayt gösterisi olarak hazırladım.ama bunu dvd player da oynatamıyorum.gösterecegim resimleri media player a sürüklediğim zaman dvd player da izlenebiliyor fakat burada da görüntüde sorun olusuyor.yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.tesekkürler...
Dvd playerlarda izlemeniz için öncelikle video formatına çevirmeniz gerekmekte. Nedeni budur.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-03-2008 #6
yeni şablonları nasıl eklerim power pointe
Bu mesajdan alıntı yap
soresger2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soresger2121

Grafiker / Diyarbakır

Alt 28-07-2008 #7
önce sevcanın sorunu senin powerpaintte yüklediğin resimler jpeg olmasına rağmen açmıyor diyorsun.bunun nedeni powerpaintte bulunan format yani slaytın uzantısı farklı dvd playerin sadece video uzantılarını açıyor(avi,mpeg,jpeg,bmp,dvix)vb. powerpain adlı programın uzantısı çok farklı bir çok dvd playerler burda yapılan slaytları açamaz. sırada sedhatın sorunu senin sorunun çok basit arakadaşımızın 2003 olarak kaydet dedi doğru öyle yaparsan açara ama 2007 de bulunan bir çok efektl 2003 bulunan efektlerle uyuşmuyor ve bu yüzden 2003 kayıtı yaptığınınzda böyle bir uyarı veriyor atıyorum 2. 3. ve 4. sayfanızı oyantmayabilir ve çalışmayabilir. ben yükledim öyle kendi bilgisayarımda açıoyr fakata 2003 te denemedim ordada bazı sayfaları oynatamyacağını sanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
jpeg, power point, slayt gsterisi