Pozitif Grafik Kurumsal Kimlik

Deneme Çalışmalar - Pozitif Grafik Kurumsal Kimlik ...

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 18-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Görüş ve eleştirilerinize açık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 19-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlarınızı bekliyorum?

Bu mesajdan alıntı yap
beykozlu1908 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beykozlu1908

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-02-2011 #3
Rengi avatarınızdaki renkten yapsanız bence daha hoş dururdu
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 19-02-2011 #4
Rengi avatarınızdaki renkten yapsanız bence daha hoş dururdu
Renk Zaten Avatarımdaki Renkten 72 dpi kaydedince öyle görünüyor.

Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2011 #5
(-)
Renk seçimin çok iyi değil açıkçası gözüm yoruldu bakarken.
Çalışmalarında çerçeve kullanma derim hem sıkıştırır hemde kalabalık görünür hoş olmaz, özelliklede kartvizit ve antetli kağıt için. Font içinde farklı alternatifler deneyebilirsin.
(+)
Ancak 13 yaşında olmana rağmen bu çalışmaları yapman büyük bir artı ileride çok iyi işler çıkarabilirsin.
Logo da güzel olmuş bence hoşuma gitti.
Emeğine sağlık kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 19-02-2011 #6
(-)
Renk seçimin çok iyi değil açıkçası gözüm yoruldu bakarken.
Çalışmalarında çerçeve kullanma derim hem sıkıştırır hemde kalabalık görünür hoş olmaz, özelliklede kartvizit ve antetli kağıt için. Font içinde farklı alternatifler deneyebilirsin.
(+)
Ancak 13 yaşında olmana rağmen bu çalışmaları yapman büyük bir artı ileride çok iyi işler çıkarabilirsin.
Logo da güzel olmuş bence hoşuma gitti.
Emeğine sağlık kolay gelsin.
Renk Seçimi cırtlak pembe görünüyor fakat mor dediklerinizi dikkate alacağım.
Teşekkürler.:artipuan:

Bu mesajdan alıntı yap
musdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdemir(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2011 #7
bence olmamış yine aynı sorunlar var, yazılar anlaşılmıyor, kalabalık, renk kullanımı kötü, oranlar kötü. arkadaş seni incitmek icin soylemiyorum ama öncelikle madem birşeyler tasarlamak ve guzel seyler yapmak istiyorsun. Öncesinde acılmış benzer konuları bu forumda ya da internetteki diğer forumlarda, tutorial sitelerinde, defterde, kitapta vb inceleyin. Bakalım sizin yaptıklarınıza benzer seylere neler yazılmış, biraz okuyalım biraz irdeliyelim öncelikle kendimizi kendimiz eleştirelim. Biraz millete ürünümüzü gösterip sormadan önce bizim içimize sinmesi için emek çaba harcayalım. Sonra gelen eleştirilere "Musteri boyle istedi haa aslinda ben bi kart yapardım ki" gibi ya da "musteri memnun size ne oluyor" ya da "zaman yoktu 1 saatlik işti" yada "daha yeniyim" "ilk çalışmam" gibi pişkinlikte gostermeyelim. Biraz çaba, biraz araştırma, yaratım, sabır ve tevazu gösterelim. Ya da kimseye bir sey sormayalım ya da adam gibi eleştirmeye gelişmeye değecek bir seyler koyalım yaratalım...
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 21-02-2011 #8
bence olmamış yine aynı sorunlar var, yazılar anlaşılmıyor, kalabalık, renk kullanımı kötü, oranlar kötü. arkadaş seni incitmek icin soylemiyorum ama öncelikle madem birşeyler tasarlamak ve guzel seyler yapmak istiyorsun. Öncesinde acılmış benzer konuları bu forumda ya da internetteki diğer forumlarda, tutorial sitelerinde, defterde, kitapta vb inceleyin. Bakalım sizin yaptıklarınıza benzer seylere neler yazılmış, biraz okuyalım biraz irdeliyelim öncelikle kendimizi kendimiz eleştirelim. Biraz millete ürünümüzü gösterip sormadan önce bizim içimize sinmesi için emek çaba harcayalım. Sonra gelen eleştirilere "Musteri boyle istedi haa aslinda ben bi kart yapardım ki" gibi ya da "musteri memnun size ne oluyor" ya da "zaman yoktu 1 saatlik işti" yada "daha yeniyim" "ilk çalışmam" gibi pişkinlikte gostermeyelim. Biraz çaba, biraz araştırma, yaratım, sabır ve tevazu gösterelim. Ya da kimseye bir sey sormayalım ya da adam gibi eleştirmeye gelişmeye değecek bir seyler koyalım yaratalım...
Teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap