poziyer alınacaktır.

Sonuçlanan İlanlar - poziyer alınacaktır. Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaslar Tam zamanlı studyo fotografcılığında deneyımı olan ve kendıne guvenen hem ışık konusunda hemde cekım konusunda profesyonel olan Ve fotoshop Bılgısı olan bır arkadasa Ihtıyacımız var ilgilenen ...

poziyer alınacaktır.
MeSSeNJAH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeSSeNJAH(37)

Grafiker / İstanbul

poziyer alınacaktır.

Alt 25-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar Tam zamanlı studyo fotografcılığında deneyımı olan ve kendıne guvenen hem ışık konusunda hemde cekım konusunda profesyonel olan Ve fotoshop Bılgısı olan bır arkadasa Ihtıyacımız var ilgilenen arkadaslar bay-bayan farketmez maas Olayını Gorusup anlasırız...IYI CALISMALAR...
yer: İstanbul/Fatih
firma adı:studyobella
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

MeSSeNJAH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeSSeNJAH(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2010 #3
Gunceldir.. fotoshop'u cok Iyı Bılmesı Şart değildir.. ama Studyo Çekimi Konusunda cok basarılı arkadas arıyoruz....