Prayaya 1.2(Sanal İşletim Sistemi)

Yazılım Rehberi - Prayaya 1.2(Sanal İşletim Sistemi) Sponsorlu Bağlantılar Prayaya bir USB bellek kartından çalıştırabilen ve yeni yazılımları test etmek için kullanabileceğiniz sanal bir işletim sistemidir. Program yerel diskinizde veya herhangi bir taşınabilir depolama aygıtında sanal bir ...

delta11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delta11

Eğitimci / Bilecik

Alt 14-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Prayaya bir USB bellek kartından çalıştırabilen ve yeni yazılımları test etmek için kullanabileceğiniz sanal bir işletim sistemidir. Program yerel diskinizde veya herhangi bir taşınabilir depolama aygıtında sanal bir işletim sistemi oluşturmanıza olanak sağlar. Uygulamalarınızı taşınabilir hale getirebilirsiniz. Programın çalışma mantığı ise sanal masa üstü yaratarak uygulamaları asıl sistemden farklı bir sistem varmış gibi kullanmanızı sağlıyor. Yazılımın güzel özelliklerinden biride sanal masa üstü ve gerçek masa üstünüz arasında anında geçiş yapabiliyor olmasıdır ve daha pek çok özelliğe sahiptir.

http://hotfile.com/dl/104745087/a706....2.13.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları