Preps Dersİ

Baskı Öncesi - Preps Dersİ Sponsorlu Bağlantılar Öğrenme garantili preps dersi verilir. İsteyene özelden tel nomu verebilirim eace1:...

Preps Dersİ
nejat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nejat(50)

Grafiker / İstanbul

Preps Dersİ

Alt 22-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öğrenme garantili preps dersi verilir. İsteyene özelden tel nomu verebilirimPreps Dersİeace1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asimavi_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asimavi_ist

Grafiker / İstanbul

Alt 06-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu kadar seviyesizlik olurmu dikkat ettiysen arkadaş burası bi bilgi paylaşım sitesi eğer kendini bukadar pazarlamak bu kadar işin ticaretini yapmak istiyosan bence gezeteye ilan ver daha başarılı olur eminim...
Bu mesajdan alıntı yap
mevsim12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mevsim12

Grafiker / Antalya

Alkış

Alt 11-08-2014 #3
adam işi ticarete dökmüş
Bu mesajdan alıntı yap
frknsry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frknsry

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2014 #4
bu kadar seviyesizlik olurmu dikkat ettiysen arkadaş burası bi bilgi paylaşım sitesi eğer kendini bukadar pazarlamak bu kadar işin ticaretini yapmak istiyosan bence gezeteye ilan ver daha başarılı olur eminim...
Sende tasarımları ücretsiz yap ozaman?
Adam belli bir birikime sahip. Bunu elbette para ile anlatabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
nejat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nejat(50)

Grafiker / İstanbul

.

Alt 20-10-2014 #5
Konu hortlamış ben bu densiz mesajı görmemiştim, ulen teres, derler adama ne seviyesizliği, o tarihte preps denen programı Türkiyede bilen ve kullanan, bu rakam abartı değil 3 kişiden biriydim 96 saat İsrailli eğitmenlerden eğitim aldım tüm baskı öncesi sistemleri ve Preps için, dengesiz herife bak, sanki kendi bedava çalışıyor, yaptığı tasarımı, ben biliyorum, senin işini bedava yaparım diyor, doktor seri bedava muayene ediyor değıilmi, bu kavim böyle işte emeğe saygı yok, bu çok zaman geçmiş ama geçte kalınmış bir cevap olarak yazıldı....
Bu mesajdan alıntı yap
fahri 55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fahri 55

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2015 #6
lütfen tel gönderirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dersi, preps, preps ogrenme garantisiyle