The Prestige

Sinema & Tiyatro - The Prestige ...

The Prestige
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

The Prestige

Alt 27-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

The Prestige

The Prestige

The Prestige

The Prestige

Yapım:2006 ~ ABD, İngiltere

Tür:Aksiyon, Casusluk, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Macera, Suç

Yönetmen:Christopher Nolan

Senaryo:Christopher Nolan, Jonathan Nolan

Senaryo (Kitap):Christopher Nolan, Jonathan Nolan, Christopher Priest

Yapımcı:Jordan Goldberg, Christopher Ball, Valerie Dean

Görüntü Yönetmeni:Wally Pfister

Müzik: David Julyan

Dağıtım:Warner BrosFilmin

Websitesi:The Prestige

Beğenilen yönetmen Christopher Nolan’dan (“Memento,” “Batman Başlıyor”) illüzyon kumaşından örülmüş bir macera geliyor. Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri’nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.
Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra’da başlıyor. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar. Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken, yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir. Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir. Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla’nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek...

Not: 2006 yapımı bir film daha önce duymamıştım,dün gece izledim ve çok beğendim,bir çoğunuzun beğeneceği merak uyandıran bir film,kesinlikle tavsiye ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 27-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler ilknurcum zaman olursa inşallah The Prestige
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 27-05-2009 #3
Teşekkürler ilknurcum zaman olursa inşallah The Prestige
Rica ederim canım,cidden güzel film kaçırmaThe PrestigeGerçi vizyon da değil ,bulmak zor olabilir ama izlemeye değer.
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-05-2009 #4
İlknur harika bir film tavsiyesinde bulunmuşsun teşekkürlerThe Prestigeen az 3 kere izlemişimdir.Kurgusu ve oyuncuların başarısı ile gerçekten çok farklı bir film.Bu film vizyona girdiğinde ilk sihirbaz,hokkabaz bide buna gitmiştim beynim sihir dolmuştuThe Prestige
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 28-05-2009 #5
Ya ben aslında iyi takip ederim filmleri ama nasıl olduysa bu filmi duymamıştım,olsun geç oldu temiz olduThe Prestige
Bu mesajdan alıntı yap
harry porter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harry porter

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2009 #6
film i izledim çok kaliteli bir film herkese tavsiye ediyorum paylaşım için teşekkürler The Prestige
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 18-06-2009 #7
film i izledim çok kaliteli bir film herkese tavsiye ediyorum paylaşım için teşekkürler The Prestige
Rica ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
çavla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

çavla(25)

Bilg. Teknikeri / Kocaeli

Alt 24-06-2009 #8
yni bu fılmı ızlemeyen varsa bnce kesınlıkle ızlemelı gercktn ılgı cekıcı bır fılmm bnde ızlemstımm.The PrestigeThe Prestige
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #9
Müthiş bir tavsiye... Kalıplaşmış 'izlemeyen çok şey kaçırır' cümlesine birebir uyuyor The Prestige
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-07-2009 #10
Christopher Nolan diyorum,
Senaryo diyorum,
Oyuncular diyorum,
Konu diyorum,
Film diyorum,

İnanılmaz bir film, başyapıt bence.
Bu mesajdan alıntı yap