Prim ile çalışacak ve haftanın en az 4 günü ofiste durabilecek grafiker (Ankara)

Sonuçlanan İlanlar - Prim ile çalışacak ve haftanın en az 4 günü ofiste durabilecek grafiker (Ankara) ...

Prim ile çalışacak ve haftanın en az 4 günü ofiste durabilecek grafiker (Ankara)
ozguninceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguninceli

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler,
Yeni açtığımız şirketimizde haftanın bi kaç günü ofiste durabilecek ve prim ile çalışmaya uygun olan Grafiker arıyoruz. Emek 8. caddedeyiz. Kendini geliştirmek isteyenler içinde uygun bir ortam olduğunu düşünüyorum.Gelin görüşelim.
Ankara Re-Type Reklam Ajansı

Umut Kılıçarslan
Tel: *********

Özgün İnçeli
Tel: *********

İş Tel : ********* Emek 8. Cad. 18/5 Ankara
( Daha önce ararsanız sevinirim )

Umut KILIÇARSLAN
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ozguninceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguninceli

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-07-2010 #3
İlanı silebilirsiniz teşşekürler...