Princess Trike Ambalaj Tasarımı

Ambalaj Tasarımı - Princess Trike Ambalaj Tasarımı ...

gazozonline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazozonline

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,

bir oyuncak firması için yapmış olduğum ambalaj tasarımını sizlerle paylaşmak istedim...

firma tasarımları beğendi kutular baskıya hazırlık aşamasında kutular diyorum çünkü 6 farklı model için 12 kutu yaptım kız ve erkek modelleri için farklı tasarımlar istendi, bu onlardan yalnızca bir tanesi, uzun ve sıkıntılı bir süreçti nihayet sona erdi... diğer tasarımlarıda belki önümüzdeki günlerde buradan sizlerle paylaşırım.

Princess Trike Ambalaj TasarımıPrincess Trike Ambalaj Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 13-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk gözüme çarpan bisikletin çalılmalarda mat ve biraz karanlık duruyor oluşu. Daha canlı ve ön planda olması gerekmezmi?
Ayrıca kız çocuğu bu şekilde biraz sorunlu ve zorlama durmuş orada, bunun yerine bir daire yada kare içinde kız çocuğunun bisiklete binerkenki hali olabilirdi. Yada bir kaç dair içinde farklı duruş ve pozisyonlarda...

Elinize sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
gazozonline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazozonline

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2011 #3
teşekkür ederim yorumunuz için, ürünün gerçek resmi elimde yok yani son hali üretilmedi henüz ama kutuyu yapmak gerekiyordu 3D render kullandım o yüzden çocuklu resimler kullanamadım biraz sıkıntı var ne yaparsam yapayım karanlık durdu ama yıldızlarla parlamalarla ve logoyu mavi beyaz yaparak biraz ışık katmaya gayret ettim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ambalaj design