Prizma Tasarım Evi

Logo Tasarımları - Prizma Tasarım Evi ...

Prizma Tasarım Evi
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Prizma Tasarım Evi

Alt 04-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Prizma Tasarım Evi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EDesign

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben baktığımda 2 tane Z görüyorum...Z'leri birleştirip prizma yapmak güzel ama görünüşte Prizzma gibi duruyor...Z yerine A dan yapabilirdin...
Gerçi ben PS konusunda amatör sayılırım ama sadece görüşümü belirteyim dedim...
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2010 #3
okurken akıl 2' z yı tek olarak solettırebılıyor ınsana takılmadan. Prizma olarak algılılayabılıyor bence rahatlıkla o yuzden o tarz dusunmedım hıc. tesekkurler yorumunuz ıcın.
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-01-2010 #4
İlk bakışta, Pizza diye okuyasım geldi benim de. Gerçekten de çift 'Z' rahatsız edici olmuş.

'Z' harfi biraz daha büyütülüp içine prizma yerleştirilebileceği gibi, tersine; daha büyük bir prizma da, 'Z' harfi ile bütünleştirilebilirdi..
Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 04-01-2010 #5
arkadaşların dediği gibi 2 z gibi uzatarak sölenebiliyo görüntüden diğer çalışmalarına bakılınca biraz sönük kalmış gibi

birde prizma kelimesini ilk gördüğümde espirili bir yaklaşımla bildiğimiz priz espirtüel konulsa hoş olur gibime geldi 2 farklı anlama gelir bence 1. si enerji 2 cisi kendi anlamı "Işınları saptıran ve ayrıştıran, saydam maddeden yapılmış üçgen cisim." Prizma Tasarım Evi bu da benim görüşüm Prizma Tasarım Evi
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2010 #6
aynı gorusteysenız benlik bi hata var sanırım tesekkurler yorumlarınız ıcın degerlendırıp tekrar sunum yapıcam.
Bu mesajdan alıntı yap