product installation unsuccessful, please reinstall (error 24) sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - product installation unsuccessful, please reinstall (error 24) sorunu ...

emre-kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre-kara

Grafiker / Ankara

Alt 01-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba coreli acarken " product installation unsuccessful, please reinstall (error 24) " bir hata yazısı cıkıyor. tamama tıkladıgımda program kapanıyor ve tekrar acmaya calıstıgımda aynı seyler oluyor. sorun nedir nerden giderilir bilen varsa cok yardımcı olur. simdiden cok tesekkürler iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aynı hata ile bu sabah ben de karşılaştım. Programı silip baştan yükledim bu sefer de order sekmesindeki üste çıkarma/alta alma tuşlarım (shift + page up/down, ctrl + page up/down) pasif haldeler...
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2010 #3
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2010 #4
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
Windows xp ayrıca corelim X4.

Bu sabah yine x4 kullanan bir arkadaşımda da aynı sorun olmuş, fakat x3 kullanan diğer arkadaşımda hiçbir sorun yok. İşletim sistemlerimiz de aynı.
Bu mesajdan alıntı yap
Mr.Brainy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mr.Brainy

Grafiker / Kocaeli

Alt 01-06-2010 #5
aynı sorun bendede mevcut.. yardımcı olabilecek olan arkadaşlarım varsa teşekür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
memoli_68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli_68

Grafiker / Aksaray

Alt 01-06-2010 #6
aynı sorun bende ve tüm x4 kullanıcılarında var.
muhtemelen corellerimiz crakli olduğu için yeni bir crak çıkava kadar programı kaldırıp tekrar deneme sürümünü kullanmak olacak
deneme sürümü bitene kadar yeni bir crak çıkmaz ise orjinal satın almamız gerekecek
Bu mesajdan alıntı yap
ilyas42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyas42

Grafiker / Konya

Alt 01-06-2010 #7
Malesef bendede aynı sorun var acil corel kullanmam lazım çözümü bulan arkadas olursa cok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
akaycan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akaycan

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2010 #8
arkadaşlar sisteminizin tarihini 1 ay geriye alın corelinizi açın. sonra sistem tarihini eski durumunuza getirinki msn'iniz sorun çıkartmasın. şimdilik bulunabilen çözüm bu. corelin ana sayfasından olayı takip ediyorum. kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
iomergungor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iomergungor

Grafiker / Eskişehir

Alt 01-06-2010 #9
Arkadaşlar bilgisayarın tarihini birkaç gün geriye çekerseniz sorununuz çözülmüş olacak...
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

ara sıra bendede oluyor problem

Alt 01-06-2010 #10
ama programı tekrar açıp kapatınca yada resetleyince düzeliyor tabiki bizimki orjinal ama cracklide yapıyor orjinalde yapmıyormu dye bir kural varmı bilmiyorum orjinal olduğu halde bizdede yapıyor coreli açarken f8 reset yapınca düzeliyor bazende resetlemeden düzeliyor olayı anlayamadım neden kaynaklanıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları