Prodüksüyon Firması İçin Yaptığım Logo

Logo Tasarımları - Prodüksüyon Firması İçin Yaptığım Logo ...

wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 06-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sadece MG harflerinin olacağı bir logo istendi ben de bu logo çalışmasını yaptım beğenildi ve kullanılmaktadır.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafikopat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikopat

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gayet sade ve kurumsal olmuş, elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
misel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misel

Grafiker / Kayseri

Alt 07-11-2012 #3
ben beğendim, gayet net. ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Respect26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Respect26

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-12-2012 #4
İlk bakışta gayet profesyonel bir çalışma olduğu anlaşılıyor.Sunumunuz ve renkler birbiriyle örtüşüyor.Ellerinize emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
muratsomuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratsomuncu

Eğitimci / Malatya

Alt 04-01-2013 #5
bence logo çalışırken birgün uzaklaşıp tekrar geldiğinde yeniden değerlendirseydin çok daha ötesini yakalayabilirdin...doğru güzergahta gezerken aradığını bulamadan ansızın geri dönmüşsün...bitmemiş havası var...burda bitirmemeliydin.bence sende böyle düşünüyorsun...sanki birşeyler eksik...
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 07-01-2013 #6
bence logo çalışırken birgün uzaklaşıp tekrar geldiğinde yeniden değerlendirseydin çok daha ötesini yakalayabilirdin...doğru güzergahta gezerken aradığını bulamadan ansızın geri dönmüşsün...bitmemiş havası var...burda bitirmemeliydin.bence sende böyle düşünüyorsun...sanki birşeyler eksik...
Dediklerinize katılıyorum Prodüksüyon Firması İçin Yaptığım Logo geri dönüp tekrar çalışmamamın birçok sebebi vardı teşekkür ederim yorumunuz için.
Bu mesajdan alıntı yap
Tweetlezek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tweetlezek

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 09-01-2013 #7
Renkler uyumlu, sade ve hoş. Ellerinize sağlık, kurumsal bir çalışma için ideal bir logo.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-01-2013 #8
M ve G arası boşluk biraz daha açık olmalı. Logo küçüldükçe M ve G birbirine girecek aradaki o küçük boşluk ortandan kalkacak, orijinal de olandan farklı bir görünüm elde edilecek. ayrıca MG ve Prodüksüyon boyutunu orantısız yani MG, Prodüksüyon a göre aşırı büyük kalmış. Gözlemlerim bunlar. logo tekrar revize edilebilir. Genel anlama dönersek güzel bir çalışma.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap