professıonal foto cekımı yapabılmem ıcın sız buyuklerımden onerı bekliyorum

Reklam Fotoğrafçılığı - professıonal foto cekımı yapabılmem ıcın sız buyuklerımden onerı bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkdaslar ben grafıkerım fakat fotografa cok buyuk derecede merakım var ufaktan baslamak ıstıyorum yasım 20 ılerde professıonal foto cekımı yapabılmem ıcın sız buyuklerımden onerı rıca edıyorum. Sızce ...

emr357 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emr357

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 12-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkdaslar ben grafıkerım fakat fotografa cok buyuk derecede merakım var ufaktan baslamak ıstıyorum yasım 20 ılerde professıonal foto cekımı yapabılmem ıcın sız buyuklerımden onerı rıca edıyorum. Sızce nasıl baslamalıyım herhangı bı egıtım almalımıyım makına alıcam İNŞALLAH ama ne tur makına almalıyım nerelerde cekım yapmalıyım lutfen yardımcı olun. Yorumlarınızı beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yasinphoto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinphoto

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 16-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başlangıç olarak Canon eos 450d kit lens olan 18-55mm ile başlayabilirsiniz. Gereken terimleri öğrenip uyguladıkdan sonra zamanla geliştirirsiniz.

Ürünün garantili fiyatı yüksek. İstanbul'da iseniz Sirkeci'de Hayyam Pasajına gidip 2. katta foto teknik cemil bey'den dükkan garantili alabilirsiniz ( spot ürün )
Bu mesajdan alıntı yap