Profesyonel 2. el veya Sıfır Monitör arıyorum

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Profesyonel 2. el veya Sıfır Monitör arıyorum ...

byertan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byertan(41)

Grafiker / Adana

Alt 06-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm arkadaşlar selamlar,
Fotoğrafçılık sektöründen kullanacağım en az 3 tane gerekli olan kalibrasyonlu monitör(ler) arıyorum. lacie vb markalar tercihimdir.

Görüşmek isteyen arkadaşlar telefondan bana ulaşırsa sevinirim.

Saygılarımla,

Ertan GÖKTAŞ
0 532 742 08 15
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
2. El ürün almak isteyenler ve bu ilanlara cevap veren üyeler bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilirler.

Duyurular:
İlanları Profesyonel 2. el veya Sıfır Monitör arıyorum veya Profesyonel 2. el veya Sıfır Monitör arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-11-2010 #3
merhaba *******'en satın alabilirsiniz türkiyenin en hesaplı alışveriş sitesi...

Bu günün indirimli ürünü / AOC 18.5"İnch LCD Monitör Alış Fiyatına Satış (160TL.)
Türkiyenin En Ucuz Monitörü
Link: *****************
Bu mesajdan alıntı yap
capuela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

capuela(37)

Webmaster / İstanbul

Alt 15-11-2010 #4
pahalı böylesi bir monitöre 120 alışı var piyasada
Bu mesajdan alıntı yap
ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-11-2010 #5
pahalı böylesi bir monitöre 120 alışı var piyasada
merhaba;
120 tl piyasada demişniz 120 tıl bu ürünün aynısını bulabiliyorsanız lütfen 250 adet sipariş veriyorum ve en kısa zamanda şirketimizi bilgilendirmenizi rica ediyorum....

arkadaşım şakamı yapıyorsun bu yorumu neye göre yaptığınızı bilmiyorum fakat araştırip tekrar cvp yazmanızı istiyorum veya bpiyasada 120 tl satan yerin adını bilgilerini verinde ihtiyaç duyan arkadaşlarımız en ağzından ihtiyaçlarını karşılasınlar 40 iyi biür para yani 160 tl bir ürün için...

forumlar neden var bilğiyormusunuz?
gerçek bilgi akışını sağlamakdır bilgi paylaşma ve edinme platformudur. asılsız idaalar forum gibi alanlarda paylaşılmaz...

inş. ne demek istediğimi anlamışsınızdır iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
taner öner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taner öner

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-02-2013 #6
hala arıyorsanız bir tane eizo var..
Bu mesajdan alıntı yap