Profesyonel düzeyde Flash AS3 biliyorum. - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Profesyonel düzeyde Flash AS3 biliyorum. - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Profesyonel düzeyde Flash AS3 biliyorum. Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: flash as3 - ileri düzey photoshop cs5 - ileri düzey joomla - ileri düzey php ...

sccoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sccoder

Eğitimci / Kırıkkale

Alt 28-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel düzeyde Flash AS3 biliyorum.

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: flash as3 - ileri düzey
photoshop cs5 - ileri düzey
joomla - ileri düzey
php - başlangıç düzeyi
MySQL - başlangıç düzeyi

İş deneyimi ve içeriği: www.yazilimbakkali.com
portfolyoma ve siteme buradan bakabilirsiniz...

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: özellikle joomla photoshop ve flash işlerinde yapabileceklerim hayal gücümle sınırlıdır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Profesyonel düzeyde Flash AS3 biliyorum. - AnkaraProfesyonel düzeyde Flash AS3 biliyorum. - AnkaraProfesyonel düzeyde Flash AS3 biliyorum. - AnkaraProfesyonel düzeyde Flash AS3 biliyorum. - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..