profesyonel flash prog.?

Flash - profesyonel flash prog.? ...

profesyonel flash prog.?
BATMANCU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BATMANCU

Webmaster / Denizli

profesyonel flash prog.?

Alt 31-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben macromedia flash kullananlardanım ve aklımda devamlı takılan bir soru var öğrenmek için sizlere sormak istedim. İnt. dolaşırken pek çok flash sitesiyle karşılaşıyorum bunlar oldukça çok güzel ve müthiş siteler anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir umarım. İşte ben böyle siteler veya çalışmalar yapabileceğim prog. arıyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 02-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
e flash.
action scripte sarmaya başla ozaman
Bu mesajdan alıntı yap
BluePich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BluePich

Webmaster / Ankara

Alt 02-04-2009 #3
flash,actionscript ve php gibi bir programlama dilini öğrenirsen 3 ünü harman yapıp çok güzel siteler yapabilirsin eğer merakın varsa buradan başlıyabilirsin tüm kaynaklar mevcut. En iyi Türkçe Kaynak Flash Sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-04-2009 #4
O sitelerin aslında kullanılan programdan çok kişinin yapabilecekleri ile alakalı o siteler en iyi program dalında diyorsan zaten macromedia dır ama arka planında ki öğrenmem gerekenler diyorsan BluePich dediği gibi .
Bu mesajdan alıntı yap
BATMANCU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BATMANCU

Webmaster / Denizli

Alt 06-04-2009 #5
php actionscript gibidilleribiliyorum yardımlarınız için tşk. ederim
Bu mesajdan alıntı yap