ProfesyoneL Fotoğrafçı - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - ProfesyoneL Fotoğrafçı - Ankara ...

leonsea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leonsea

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ProfesyoneL Fotoğrafçı

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Fotoğraf Çekim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Kompozisyon Foto Çekim ve Süsleme

şafak medya ve dijital baskı merkezi.

E-posta:*********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ProfesyoneL Fotoğrafçı - AnkaraProfesyoneL Fotoğrafçı - AnkaraProfesyoneL Fotoğrafçı - AnkaraProfesyoneL Fotoğrafçı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cuteftp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cuteftp

Grafiker / İzmir

Alt 08-04-2013 #3
2 aydır fotoğrafçıda çalıştım... Sizinle çalışmak istiyoruum şartlar nelerdir?

leonsea

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-04-2013 #4
arkadaşlar profesyonel fotoğrafçı arıyoruz kendi bunyesınde çalışıcak sadece bız urunlerı firmalardan yönlendirip kendi fikirlerine göre kompozisyon hazırlayıp firmaların beğenisine sunacağız tabi bu firmalar büyük firmalar o yüzden profesyonel arıyoruz. Mesela Firmalardan Kastımız : Danacızade Et Ürünleri firmasının Sucuklarını Size Vereceğiz Sizden Kompoziyon Bekleyeceğiz... Tabiki Örnek Gösterdim Büyük Firmalar İle'de Çalışmaktayız... ürün görsellerini neler ile süsleyeceğini bilen ve işinde gerçekten deneyimli kişiler ile görüşmeler yüz yüze olacaktır... şimdiden teşekkürler
emrekayack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrekayack(22)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-04-2013 #5
aradığınız şehir ankaramıdır?
aliphoto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliphoto

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 13-06-2013 #6
Selamlar, iş ilanınıza istinaden Fotoğrafçı olarak başvurmak istiyorum. 4 senedir fotoğraf çekiyorum ve düzenlemelerini yapıyorum. 1 sene İzmir'deotel fotoğrafçılğı ve 3 sene İstanbul'da ajans deneyimim var. Ürünlerle yapılan styling çekimlerimde deneyimim vardır. İstanbuldaki Uyum alışveriş merkezlerinin tanıtım ve ürün stylinglerinin yarısını ben çektim.. Askerliğim yeni bitti ve tekrar iş arıyorum. Çekmiş olduğum ve düzenlemelerini yaptığım moda ve ürün fotoğrafları buradadır.

Cep Telefonum: *********

İyi çalışmalar
M.Ali ÜNAL

leonsea

Hiç Biri / Ankara

Alt 16-08-2013 #7
İlginiz İçin Tşkler... İlan Kapanmıştır. Gereken Eleman Alınmıştır.